Örnek Resim

VURAL KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 8 Mart dünya kadınlar gününü kutladı. İslahiye Belediye Başkanı ve Ak Parti İslahiye Belediye Başkan adayı Kemal Vural, 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar günü dolayısıyla..

VURAL KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, 8 Mart dünya kadınlar gününü kutladı.

İslahiye Belediye Başkanı ve Ak Parti İslahiye Belediye Başkan adayı Kemal Vural, 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar günü dolayısıyla ilçe genelindeki kadınların kadınlar gününü kutladı.

İslahiye Belediye Başkanı ve Ak Parti İslahiye Belediye Başkan adayı Kemal Vural, 8 Mart kadınlar günü dolayısıyla ilçe genelindeki kadınlara Karanfil göndererek kadınlar gününü kutlarken, okulları ziyaret ederek eğitimci kadınlar ile de sohbet etti.

Başkan Vural öğretmenlere yaptığı ziyaret ile ilgili değerlendirmesinde; Bugün, büyük bir mutluluk ve gurur içinde emekçi kadın öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Onların azim ve özverisiyle dolu emekleri, toplumumuzun geleceğini şekillendiriyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Kadınların güçlenmesi, toplumumuzun kalkınmasında kilit bir rol oynuyor. Hep birlikte, eşitlik ve adalet için mücadele ederek daha güçlü bir dünya inşa edelim.” Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL