Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika Teknoloji

İSLAHİYE OSB MÜDÜRLÜĞÜNE KAMACI ATANDI

İslahiye Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne Vergi dairesinin Başarılı müdür yardımcısı Mesut Kamacı atandı. Uzun zamandır İslahiye vergi dairesi Müdürlüğünde Müdür yardımcısı olarak görev yağan ve vatandaş ile iletişimde başarılı bir..

İSLAHİYE OSB MÜDÜRLÜĞÜNE KAMACI ATANDI

İslahiye Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne Vergi dairesinin Başarılı müdür yardımcısı Mesut Kamacı atandı.

Uzun zamandır İslahiye vergi dairesi Müdürlüğünde Müdür yardımcısı olarak görev yağan ve vatandaş ile iletişimde başarılı bir isim olan Vergi dairesi müdür yardımcısı Mesut Kamacı İslahiye Organize sanayi bölgesi müdürlüğüne atandı.

İslahiye Organize sanayi bölgesinde daha önce tıkanan ve İslahiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ömer Faruk Uyanık’ın OSB müdürlüğüne atanması sonrasında hız kazanarak yatırımların başladığı OSB’de yeni müdür Mesut Kamacı’nın bayrağı daha ileriye taşımasını ve OSB’deki yatırımların daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacağını ümit ediyoruz.

MESUT KAMACI KİMDİR?

Bugüne kadar birçok farklı kurs ve seminerlere katılan Yeni OSB Müdürü Mesut Kamacı  1962 yılında Kilis’te dünyaya geldi. Evli ve 1 kız 1 Erkek Çocuk babasıdır.

İslahiye Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli heyeti kararı ile İslahiye OSB müdürlüğüne atanan Mesut Kamacı, 1978 yılında Kilis Öğretmen lisesinden mezun oldu. 1992 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.

İslahiye Vergi Dairesi Müdür yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Örnek Resim

YORUMLAR (1)

  1. Sedai şanlı diyorki:

    İslahiye vergi dairesine ilk atandığında M. Y. O ögrencisi idim. Kendisi ile o dönem ev arkadaşı olma şerefinde bulundum. Muhteşem kişiliği ve engin bilgisi ile yeni görevinde başarılı olacağını düşünerek kendisine yeni görevinde başarılar dilerim

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL