Örnek Resim

KEY HOLDİNG KİME ARAÇ TAHSİS ETTİ

İslahiye Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu bulunan İplik Fabrikasını satın alarak İslahiye’ye yatırım kararı alan KEY Holding İslahiye’de Kime Makam aracı Tahsis etti? İslahiye Bölgesine Yapılan her yatırım Benim için önemlidir…

KEY HOLDİNG KİME ARAÇ TAHSİS ETTİ

İslahiye Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu bulunan İplik Fabrikasını satın alarak İslahiye’ye yatırım kararı alan KEY Holding İslahiye’de Kime Makam aracı Tahsis etti?

İslahiye Bölgesine Yapılan her yatırım Benim için önemlidir. Ancak bu yatırımların Toplumsal fayda sağlaması daha da önemlidir.Gerek Yatırımcıların, Gerekse de Kamu görevlilerinin bu iş ve işlemlerde akçeli işlerden uzak, şeffaf bir yönetim anlayışı sergilemeleri ana felsefemiz olmalıdır.

Tüy bitmemiş binlerce yetimin haklarını yiyerek, birilerine imtiyaz ve ayrıcalık tanımak, birilerinin servetlerine servet katmak, Ne insanı nede ahlaki bir durum değildir. Bu değerlendirmem Sonrasında şimdi yetkililere sizin huzurunuzda buradan soruyorum;

İslahiye Organize sanayi bölgesinde Kurulu Bulunan İplik Fabrikasını satın alan Key Holdinğ İslahiye’de Kime Makam aracı Tahsis etti?

Yapılan Bu Tahsis İşlemi Resmi olarak Mı? Yoksa Gayri resmi olarak Mı Yapıldı?

Bu Araç Tahsis İşlemi sonrasında KEY Holding’e yönelik bir ayrıcalıklı işlem yapıldı mı?

Yani Key Holgin’e Çıkar sağlayacak bir İşlem oldu mu?

Yada Başka yatırımcılara tahsis edilmiş olan, Yasal yatırım süresi içerisinde bulunulan alanlar, başka insanlardan alınarak Key holding’e devir edildi mi?

Edildi ise Neden böyle bir işlem yapıldı? Bu konularda yetkililerden açıklama bekliyorum ve Gelen açıklamayı sizlerde buradan yeniden paylaşacağım.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL