Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika

OSB’DE YENİ BİR YATIRIMCI DAHA

İslahiye Organize Sanayi bölgesinde Fabrikaların İnşaatları tek tek yükselmeye devam ederken,yeni yer tahsisleri de yapılıyor. İslahiye Organize Sanayi bölgesinde Fabrika inşaatları hızlı bir şekilde devam ederken, yeni yatırımcılara ise yer..

OSB’DE YENİ BİR YATIRIMCI DAHA

İslahiye Organize Sanayi bölgesinde Fabrikaların İnşaatları tek tek yükselmeye devam ederken,yeni yer tahsisleri de yapılıyor.

İslahiye Organize Sanayi bölgesinde Fabrika inşaatları hızlı bir şekilde devam ederken, yeni yatırımcılara ise yer tahsisi yapılmaya devam ediyor.

İslahiye OSB Müdürü Mesut Kamacı, İslahiye Organize Sanayi bölgesindeki yatırımların hızlı bir şekilde devam etmesi ve yeni kurulacak olan fabrikalar ile ilçe genelinde işsizliğin ortadan kalkacağını ifade ederek, İlçemizde yeni yatırım yapmak isteyen Usta Grup Tekstil A.Ş.’ye İslahiye OSB’de yer tahsis işlemini gerçekleştirdik.

Usta Grup Tekstil A.Ş.’nin İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinde yapacağı fabrika için arsa tahsis sözleşmesi İlçemiz Kaymakamı ve OSB Başkanımız Mustafa Anteplioğlu ve Usta Grup Teksil yöneticileri arasında imzalandı. İlçemize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL