Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ŞAMİL TAYYAR’DAN İSTİFA ÇIKIŞI

Ak Parti Gaziantep eski milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar, İslahiye Belediyesinin ağaç katliamı yaptığı, kaçak kum ocağı işlettiğive bununla alakalı tutanak tuttuğundan dolayı görevinden alındığı söyleyenen Orman şefi ile..

ŞAMİL TAYYAR’DAN İSTİFA ÇIKIŞI

Ak Parti Gaziantep eski milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar, İslahiye Belediyesinin ağaç katliamı yaptığı, kaçak kum ocağı işlettiğive bununla alakalı tutanak tuttuğundan dolayı görevinden alındığı söyleyenen Orman şefi ile ilgili açıklama yaptı.

Olayın bir başka Şekilde içine dahil olan Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK üyesi Şamil Tayyar’ın konuya ilişkin paylaşımda bulunduğu 6 adet Tivit’i bulunmakta. Şamil Tayyar tivitlerinde özetle  Ümran Pınar’ın 14 haziran’da kendisini aradığını ve adının geçtiği sözkonusu iddiayı anlattığını ilçeden ayrılmak istediğini söylediğini, bunun üzerine kendisinin nasıl yardımcı olabileceğini sorduğunu “doğuya göndermesinler”dediğini kendisininde böyle bir durumun olmayacağını söylediğini bunun üzerine teşekkür ettiğini ifade ediyor. Aksi bir konunun görüşülmediğini Ümran Pınar’ın çocuğu üzerine yemin ederek konu ile ilgili açıklama yapmasının konunun farklı olması durumunda istifa edeceğini söylüyor.

İşte Tayyar’ın o Twitleri;

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL