Örnek Resim
Eğitim Ekonomi Genel Güncel SonDakika

3 GÖÇMEN KAÇAKCISI YAKALANDI

İslahiye’de Jandarma tarafından gerçekleştirilen operasyonda, göçmen kaçakçılığı organizatörleri olduğu belirlenen 3 şüpheli yakalandı. İslahiye’de Jandarma tarafından gerçekleştirilen operasyonda, göçmen kaçakçılığı organizatörleri olduğu belirlenen 3 şüpheli yakalandı. Tutuklanan bir şüpheli cezaevine..

3 GÖÇMEN KAÇAKCISI YAKALANDI

İslahiye’de Jandarma tarafından gerçekleştirilen operasyonda, göçmen kaçakçılığı organizatörleri olduğu belirlenen 3 şüpheli yakalandı.

İslahiye’de Jandarma tarafından gerçekleştirilen operasyonda, göçmen kaçakçılığı organizatörleri olduğu belirlenen 3 şüpheli yakalandı. Tutuklanan bir şüpheli cezaevine gönderilirken , diğer ikisi şüpheli ise  adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İslahiye’de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ve adli makamların koordinesiyle göçmen kaçakçılığı organizatörlerine yönelik operasyon yapıldı. Operasyon çerçevesinde icra edilen yol emniyet ve kontrol uygulaması esnasında yasadışı yollardan düzensiz göçmenleri kendi araçlarına alarak ülkeye soktukları ve farklı illere götürdükleri belirlenen İ.V., A.B., T.Z. isimli 3 göçmen kaçakçısı organizatör yakalandı.

Gözaltına alınan organizatörlerden İ.V. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilirken, A.B. ve T.Z. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayda kullanılan araçlara ise el konuldu.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca, Göçmen Kaçakçılığının önlenmesi için suç ve suç örgütlerine yönelik çalışmalara 7/24 aralıksız devam edilmektedir.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL