Örnek Resim

ZERDE OTEL YILDIZLANDI

İslahiye Ticaret odası Sosyal tesisleri bünyesinde bulunan Zerde Otel Turizm bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonrasında 3 yıldız almaya hak kazandı. İslahiye Ticaret Odası Sosyal Tesileri bünyesinde yer alan ve İşletmeciliğini..

ZERDE OTEL YILDIZLANDI

İslahiye Ticaret odası Sosyal tesisleri bünyesinde bulunan Zerde Otel Turizm bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonrasında 3 yıldız almaya hak kazandı.

İslahiye Ticaret Odası Sosyal Tesileri bünyesinde yer alan ve İşletmeciliğini İslahiye’nin girişimci bayanlarından  Zeliha Kartal Dağlı ve Fikret Dağlı’nın yaptığı Zerde otel Turizm bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonrasında İslahiye, Nurdağı ve Hassa bölgesinde üç yıldız alan ilk ve tek otel olma ünvanını elde etti.

İslahiye Ticaret Odası Bünyesindeki Sosyal tesislerde yer alan Zerde Otel’in Turizm bakanlığı tarafından 3 yıldız alması dolayısıyla Gaziantep  Turizm il müdürü ve yardımcısı Zerde Otel’i ziyaret ederek incelemelerde bulunarak 3 Yıldızlı Turistik tesis belgesini takdim ettiler.

İslahiye’de ilklere imza atan İslahiye’nin Kadın girişimcisi Zeliha Kartal Dağlı, İslahiye, Nurdağı ve Hassa bölgesinde yine bir ilke imza atmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL