Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor

YILLARDIR ATIL DURAN SPOR SALONU İHALEYE ÇIKIYOR

İslahiye Hanağzı mahallesinde yıllar önce yapımına başlanan ve temeli atıldıktan sonra müteahhidin kaçması ile atıl kalan Spor salonu yapım işi nihayet yeniden ihaleye çıkıyor. Şamil Tayyar’ın Gaziantep Milletvekili olduğu dönemde..

YILLARDIR ATIL DURAN SPOR SALONU İHALEYE ÇIKIYOR

İslahiye Hanağzı mahallesinde yıllar önce yapımına başlanan ve temeli atıldıktan sonra müteahhidin kaçması ile atıl kalan Spor salonu yapım işi nihayet yeniden ihaleye çıkıyor.

Şamil Tayyar’ın Gaziantep Milletvekili olduğu dönemde ihalesi yapılarak Temeli atılan ve sonrasında 1. Katın kaba inşaatı aşamasının  ardından  müteahhidin inşaatı yarım bırakarak kaçması ile birlikte akıbeti meçhul hale gelen ve yapımı beklenen İslahiyespor salonu yapım işi yıllar sonra nihayet ihaleye çıkıyor.

Göltepe Mahallesi Hanagzı sokak ta bulunan İslahiye Kapalı spor salonu yapım işi Gaziantep İl Gençlik ve spor müdürlüğü tarafından ihale ediliyor. 29 Agustos 2022 tarihinde saat 14:00’da yapılacak olan İhalenin onaylanmasından sonra işin yapımının tamamlanma süresi 360 takvim günü. İhaleyi alan firmanın iahelenin onaylanmasının ardından 5 gün içinde işe başlaması bekleniyor.

İslahiye kapalı spor salonunun Yıllar sonra yeniden yapımına başlanması için ihaleye çıkarılmasında emeği geçen tüm yetkililere İslahiye halkı adına teşekkür ederiz.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL