Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Sağlık SonDakika Yaşam

YESEMEK KADIN KOOPERATİFİNDEN KORUK EKŞİSİ

İslahiye Belediyesi bünyesinde kurulan Yesemek Kadın kooperatifi tarafından ilçemizde doğal olarak üretilen Türkiye’nin en kaliteli üzümlerinden Koruk ekşisi yapımı çalışmalarına başladı. İslahiye Belediyesi Bünyesinde kurulan Yesemek Kadın Kooperatifi üyeleri, ilçemizde..

YESEMEK KADIN KOOPERATİFİNDEN KORUK EKŞİSİ

İslahiye Belediyesi bünyesinde kurulan Yesemek Kadın kooperatifi tarafından ilçemizde doğal olarak üretilen Türkiye’nin en kaliteli üzümlerinden Koruk ekşisi yapımı çalışmalarına başladı.

İslahiye Belediyesi Bünyesinde kurulan Yesemek Kadın Kooperatifi üyeleri, ilçemizde yetiştirilen ürünleri işleyerek, kışlık hazırlıklarını ve bu ürünlerin farklı konseplerde kullanılmasına yönelik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar.

Her mevsim o mevsimin meyve veya sebzesine yönelik çalışmalar yapan İslahiye Belediyesi Yesemek Kadın Kooperatifi bünyesinde yer alan kadınlar bugünlerde İlçemizdeki Türkiye’nin en kaliteli üzümlerinden Koruk ekşisi yapıyorlar.

İslahiye Belediyesi Yesemek Kadın Kooperatifi bünyesindeki kadınlar tarafından tamamen doğal ve organik olarak yapılan ürünler, İslahiye Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Çamlıca ve Gözbaşı Mutfak sanatları merkezlerinde halka satışa sunuluyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL