Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

YENİDEN REFAH’TA ADAY BOLLUĞU

Siyaset sahnesinde Ak Parti’nin fikren en yakın rakibi olan Yeniden Refah Partisinin Cumhur ittifakından bağımsız aday göstereceğini açıklamasının ardından aday bolluğu yaşanmaya başladı. Ak Parti Başta olmak üzere merkez sağdaki..

YENİDEN REFAH’TA ADAY BOLLUĞU

Siyaset sahnesinde Ak Parti’nin fikren en yakın rakibi olan Yeniden Refah Partisinin Cumhur ittifakından bağımsız aday göstereceğini açıklamasının ardından aday bolluğu yaşanmaya başladı.

Ak Parti Başta olmak üzere merkez sağdaki partilere kızıp küsenlerin, yada siyaset sahnesine dönmek isteyen Milli görüşçülerin buluşma adresi olmaya talip olan Yeniden Refah Partisinde İslahiye Belediye Başkan adaylığı için 6 isim konuşuluyor.

Yeniden Refah Partisi İslahiye İlçe teşkılatı, Gaziantep İl Teşkılatı veya Genel Merkez üzerinden şuana kadar kendileri veya birinci  derece yakınları aracılığı ile yapılan görüşmelere göre Yeniden Refah Partisinden Osman Ercan, Abdullah Durdu, Mustafa Köse, Mustafa Selimoğlu, Mustafa Gelebek, Yusuf Yıldızgil , Mehmet Uludağ ve Şehmuz Yılmaz’ın aday adaylığı konuşuluyor.

Yeniden refah Partisi İslahiye ilçe Başkanı Şehmuz Yılmaz bahsi geçen isimlerin kendisine Genel Merkez ve il tarafından sorulduğunu kendisinin de isimlerle ilgili görüş ve düşüncelerini söylediğini ancak şuana kadar resmi olarak aday adaylığı için Murat Mustafa Selimoğlu’nun müracat yaptığını ifade etti.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL