Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika Yaşam

YAPARSA KEMAL VURAL, YAPAR

31 Mart seçimlerinin yaklaşması ile birlikte Siyasette sular ısınırken, Vatandaşlar ise Depremde yıkılan İslahiye’yi yeniden yapsa yapsa Kemal Vural yapar diyerek başkanlarına sahip çıkıyorlar. 31 Mart seçimlerinin yaklaşması ile birlikte..

YAPARSA KEMAL VURAL, YAPAR

31 Mart seçimlerinin yaklaşması ile birlikte Siyasette sular ısınırken, Vatandaşlar ise Depremde yıkılan İslahiye’yi yeniden yapsa yapsa Kemal Vural yapar diyerek başkanlarına sahip çıkıyorlar.

31 Mart seçimlerinin yaklaşması ile birlikte Siyasette sular ısınırken, Vatandaşlar ise Depremde yıkılan İslahiye’yi yeniden yapsa yapsa Kemal Vural yapar diyerek başkanlarına sahip çıkıyorlar.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi öncesinde İslahiye’nin altyapı yatırımları tamamlanmış, üst yapı çalışmaları bitme noktasına gelmişti.

Yaklaşık 9 Yıllık Belediye Başkanlığı döneminde gerek Belediye hizmetleri anlamında gerekse de  Diğer yatırımların ilçeye kazandırılması noktasında sayısız hizmetlere imza atan Çalışkan ve başarılı Belediye Başkanı Kemal Vural’a vatandaşlar sahip çıkarak destek oluyorlar.

DEPREMİN YARALARINI SARARSA KEMAL VURAR SARAR

İslahiye ile aynı tarihte aynı depremi yaşayan Hatay, Kahramanmaraş, Nurdağı gibi yerlerin bir çoğunda hala su sorunu, doğalgaz, elektrik sorunu gibi sorunlar yaşandığını söyleyen vatandaşlar, İslahiye’de bu sorunların çözüldüğünü diğer taraftan İslahiye Belediyesin gerek ilçe merkezinde gerekse de kırsal mahallelerde, Yol, Park, yeşil alan gibi çalışmalar yaptığını ifade ederek, 31 Martta Kemal Vural’ın yeniden Belediye başkanı olması ile birlikte tüm sorunları çözümleyeceğini söylediler.

BELEDİYENİN İLLER BANKASI GELİRİ İŞÇİ VE YAKIT PARASI KADAR

İslahiye Belediyesinin  iller bankasından gelen parasının belediyenin personel giderleri ve yakıt  parasına anca yettiğini buna rağmen belediye Başkanı Kemal Vural’ın durmadan hizmet üretmeye devam ettiğini söylediler.

AFETZEDELERE BİRKET VE KUM DESTEĞİ

İslahiye’li Vatandaşlar Belediye Başkanı Kemal Vural’ın 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında evinin bahçe duvarı yıkılan tüm vatandaşlara biriket ve kum yardımında bulunduğunu ifade ederek, bu her haneye en azından 15 bin Tl maddi destek demek. Bu uygulamayı yapan bir başka belediye daha yok.

EV YAPANLARA 50 BİN  LİRALIK  DESTEK

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın müthiş buluşlarından olan Karmix beton makinası deprem sonrasında kendi evini yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Kendi imkanları ile prefabrik yada normal 100  metre kare ev yapmak isteyen vatandaşların Temel betonu için lazım olan Kum ve Beton makinasını İslahiye Belediyesi karşılıyor Vatandaş yalnızca lazım olan çimentoyu temin ederek evinin temel betonunu tablasını dökmüş oluyor. Bu sistemle ev yaptırmak isteyen vatandaşlara İslahiye Belediyesi yaklaşık 50 bin  liralık maddi destek sağlamış oluyor. Bu sistemde yine Türkiye’de ilk ve tek olarak İslahiye’de İslahiye Belediye Başkanı kemal Vural tarafından depremzede vatandaşa verilen destekler arasında yer alıyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL