Örnek Resim
Uncategorized

VALİ GÜL VE BAŞKAN ŞAHİN’DEN  NURDAĞINDA MUHTARLAR TOPLANTISI

Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nurdağında Mahalle muhtarları ile biraraya gelerek muhtarlar toplantısı yaptılar. Nurdağı Kültür Merkezinde yapılan  toplantıya Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye..

VALİ GÜL VE BAŞKAN ŞAHİN’DEN  NURDAĞINDA MUHTARLAR TOPLANTISI

Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nurdağında Mahalle muhtarları ile biraraya gelerek muhtarlar toplantısı yaptılar.

Nurdağı Kültür Merkezinde yapılan  toplantıya Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arıkan, kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hükümetin ve Büyükşehir Belediyesinin Nurdağında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, ilçede belediye ve Kaymakamlık olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Daha sonra  muhtarlar yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirme yaparak mahallelerinde olan eksikler ve yapılmasını istedikleri hizmetler hakkında talepte bulundular. Muhtarların sorularına ilgili kurum amirlerinin karşılıklı cevap vermeleriyle toplantı sona erdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL