Örnek Resim

Türk Basın Birliği’nden saldırıyı kınama

M.Erhan Durukan: “Fikir ve ifade özgürlüğüne yapılan saldırılar amacına ulaşamayacaktır”  Türk Basın Birliği (TBB) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan İslahiye’nin Sesi Gazetesi’ne yapılan silahlı saldırıyla ilgili bir..

Türk Basın Birliği’nden saldırıyı kınama

M.Erhan Durukan: “Fikir ve ifade özgürlüğüne yapılan saldırılar amacına ulaşamayacaktır”

 Türk Basın Birliği (TBB) Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan İslahiye’nin Sesi Gazetesi’ne yapılan silahlı saldırıyla ilgili bir mesaj yayımladı.

 Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan İslahiye’nin Sesi Gazetesi’ne yapılan silahlı saldırıyla ilgili olarak, “Fikir ve ifade özgürlüğüne yapılan saldırılar amacına ulaşamayacaktır. Halkın haber alma hakkı, ifade ve basın özgürlüğünün yerine getirilmesi için çalışan medyaya bu tür saldırıların demokrasilerde asla yeri yoktur. Ramazan Bayramı’nda gerçekleştirilen bu saldırıyı, basına, basın mensuplarımıza, haber alma ve ifade özgürlüklerine yönelik tüm müdahaleleri kınıyor, saldırıya uğrayan gazetecilere ‘geçmiş olsun’ diyoruz. Siyasilerden kışkırtıcı söylemler yerine, halka sağduyu çağrısında bulunmalarını istiyoruz. Gaziantep Valiliği’mizden de, olayla ilgili araştırmayı kısa sürede yaptırarak, sorumluları cezalandıracaklarını ümit ediyoruz” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL