Örnek Resim
Genel Güncel Köşe Yazısı Siyaset

TÜM ADAYLARA VE PARTİLERE EŞİT MESAFADE OLACAĞIZ

Siyasi Partilerin Aday adayı ve aday belirleme süreci tamamlandı ve bugün itibarıyla Meclis üyeleri listeleri de seçim kurullarına verilmiş oldu. Biz İslahiye’nin sesi Gazetesi olarak tüm adaylara ve partilere eşit..

TÜM ADAYLARA VE PARTİLERE EŞİT MESAFADE OLACAĞIZ

Siyasi Partilerin Aday adayı ve aday belirleme süreci tamamlandı ve bugün itibarıyla Meclis üyeleri listeleri de seçim kurullarına verilmiş oldu. Biz İslahiye’nin sesi Gazetesi olarak tüm adaylara ve partilere eşit mesafede olacağız.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere İslahiye’den Ak Parti, CHP, İyi Parti, Yeniden Refah Partisi, Deva Partisi  güçlü adaylar ile iddialı bir şekilde giriyor. Bunun yanında bazı partilerde kendilerini tanıtmak ve oy oranlarını yükseltmek için seçimlere giriyor.

Seçim startının verildiği bu gün itibarıyla biz Gazete olarak Tüm siyasi partilere ve adaylara eşit yakınlıkta ve eşit uzaklıkta olacağız. Hiçbir aday ile organik veya siyasi bir bağımız ve birlikteliğimiz yok, akrabalığımız ve Kan bağımız da yok.  İYİ OLAN KAZANSIN

Bizim için Kimin kazandığından ziyade kazanınca neler yapacağı. Bizim için önemli ve Öncelikli olan Memleketin İslahiye’nin sorunlarının çözümlenmesi ve adayların bu yönde ortaya koyduğu veya koyacağı projeler.

Tüm Partilerin ve adayların yaptığı çalışma ve açıklamalardan bizim için haber değeri taşıyanları halkımızla paylaşacağız. Buda adaylar tarafından şu şekilde anlaşılmasın. Gazeteci benim her dediğimi yazacak, benim bedava reklam ve tanıtımımı yapacak. YOK ÖYLE BİR DÜNYA. Biz Haber değeri olanı haber yaparız olmayanı yapmayız. Kişinin özel tanıtım veya benzer etkinlikleri hangi koşul ve şartta olursa olsun bizim için reklamdır ve bu doğrultuda değerlendirilir.

Hiçbir adayın bir başka adayla ilgili iddiası, küfrü, hakareti bizim yayın organlarımızda yer alamaz. Aday adaylığı sürecinde daha iyi hizmet yapacağına inandığımız farklı aday adaylarının reklam ve tanıtımlarını daha yoğun bir şekilde profosyonel  tanıtım anlayışı ile yaptık. Ama artık parti içi mücadele dönemleri sona erdi. Memleket için mücadele dönemi başladı.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan Deprem Felaketinin İzlerini kim en hızlı bir şekilde siler? Kim memleket için ne tür projeler hazırlamış? Kim hizmete talip, Kim koltuğa talip bizi ilgilendiren konu burası.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin İslahiye’mize, Ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını, seçim sonuçlarının ne olursa olsun kazananın İslahiye olmasını, Kazananın dostluk, barış ve Kardeşlik olmasını diliyorum.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL