Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

TOKİ KONUTLARINA DOĞALGAZ ÇEKİLSİN

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan TBMM Meclis kürsüsünde Nurdağı ilçesindeki yeni yapılan TOKİ konutlarına acilen doğalgaz gelmesi ve nöbetçi noter uygulaması getirilmesi ile ilgili yetkilileri göreve çağırdı. Milletvekili Kaplan’ın Mecliste..

TOKİ KONUTLARINA DOĞALGAZ ÇEKİLSİN

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan TBMM Meclis kürsüsünde Nurdağı ilçesindeki yeni yapılan TOKİ konutlarına acilen doğalgaz gelmesi ve nöbetçi noter uygulaması getirilmesi ile ilgili yetkilileri göreve çağırdı.

Milletvekili Kaplan’ın Mecliste yaptığı konuşma şöyle:

” Seçim bölgem Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki Bademli Mahallesi’nde yapılan TOKİ konutlarında doğal gaz yok. Galericiler sitesi, belediye ek binası, yağ fabrikası, itfaiyeye yeni yapılacak olan otogar, bölge trafik, fabrikalar ve daha birçok tesis bu bölgede bulunmaktadır. Artan elektrik, su ve mazot zamlarını da düşünürsek bu bölge halkı ve işletmeler için doğal gaz elzem hâle gelmiştir.

Türkiye’nin minibüs pazarı olan Nurdağı ilçemizde hafta sonları çok fazla satış olmakta ama nöbetçi noter olmadığı için vatandaşlarımız mağdur edilmektedir. İvedilikle Nurdağı ilçemize ve İslâhiye’ye hafta sonları için nöbetçi noter uygulaması getirilmelidir.”

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL