Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Yaşam

TEMİZLİK İŞÇİSİ SOYLU’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

İslahiye Belediyesinde temizlik işçisi olarak Çalışan Emin Soylu Parkta temizlik yaparken bulduğu içerisinde para ve Kredi Kartı bulunan cüzdanı sahibine teslim etti. İslahiye ilçesinde, parkta temizlik yaparken cüzdan bulan belediye..

TEMİZLİK İŞÇİSİ SOYLU’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

İslahiye Belediyesinde temizlik işçisi olarak Çalışan Emin Soylu Parkta temizlik yaparken bulduğu içerisinde para ve Kredi Kartı bulunan cüzdanı sahibine teslim etti.

İslahiye ilçesinde, parkta temizlik yaparken cüzdan bulan belediye işçisi, içerisinde para ve kredi kartları olan cüzdanı sahibine teslim etti.

İslahiye Belediyesinde temizlik görevlisi olarak çalışan Emin Soylu, Belediye Parkı’nda temizlik yaparken cüzdan buldu.

Cüzdanda bir miktar para ve kredi kartları olduğunu gören Soylu,  Parkta bulduğu cüzdanı alarak Belediye Zabıta müdürü Sedat Balta’nın yanına gitti. Balta’dan cüzdanın sahibini bulmalarını istedi.

İslahiye Belediyesi Zabıta Müdürü cüzdandaki Kimlik bilgilerinden yola çıkarak cüzdanın lise öğrencisi Pınar Yıldırım’a ait olduğunu belirledi.

Bulunan cüzdan belediye zabıta amiri Sedat Palta tarafından belediyede Yıldırım’a teslim edildi.

Yıldırım, her yerde aradığını cüzdanının bulunmasından mutlu olduğunu belirterek Soylu’ya ve belediye görevlilerine teşekkür etti.

Soylu da vatandaşlık görevini yerine getirdiğini dile getirdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL