Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

TAYYAR’DAN BAKAN KİRİŞÇİ’YE ZİYARET

Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar yeni tarım Bakanı Vahit Kirişçiyi ziyaret etti. Tarım bakanlığı görevinden azledilen “Bekir Pakdemirli’nin kibrinden kurtulmasını Rabbimden niyaz ederim. Her görevin bir sonu var. Aslolan..

TAYYAR’DAN BAKAN KİRİŞÇİ’YE ZİYARET

Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar yeni tarım Bakanı Vahit Kirişçiyi ziyaret etti.

Tarım bakanlığı görevinden azledilen “Bekir Pakdemirli’nin kibrinden kurtulmasını Rabbimden niyaz ederim. Her görevin bir sonu var. Aslolan milletin vicdanında yer almak, Allah’ın rızasını kazanmaktır.” Diyerek geçmiş dönem bakanını eleştiren Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar Yeni Bakan Vahit Kirişçi için ise “Alanının uzmanı, konusuna hakim, mütevazı”  ifadelerini kullandı.

Tarım Bakanlığı görevine atanan Vahit Kirişçi’yi ziyaretinden fotoğraf paylaşan  AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar, daha önce “Kibirli” diyerek eleştirdiği eski Bakan Bekir Pakdemirli’ye göndermede bulundu. Kirişçi için “Alanının uzmanı, konusuna hakim, mütevazı” ifadelerini kullanan Tayyar, “Eski bakanın kilitlediği Kılavuzlu sulama şebekesi için güvence verdi” dedi.

AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Tarım Bakanı Vahit Kirişçi’yi ziyaret ettiği fotoğrafı paylaşan Tayyar, eski Bakan Bekir Pakdemirli’ye gönderme yapmayı da ihmal etmedi.

“KONUSUNA HAKİM, MÜTEVAZI BİRİ”

Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Tayyar, Bakan Kirişçi’yi ziyaretini “Bazı dostlarla yeni Tarım Bakanımız Vahit Kirişçi’yi ziyaret ettik. Alanının uzmanı, konusuna hakim, mütevazı biri. Malum mevzuyu açtık. Eski bakanın kilitlediği Kılavuzlu (Nurdağı/İslahiye bölümü) sulama şebekesi için güvence verdi, ‘Yanınızdayız’ dedi. Eyvallah” notuyla paylaştı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL