Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Yaşam

TAHTA KÖPRÜ BARAJI’NDA KUŞ GÖZLEME ETKİNLİĞİ

Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, 6 bin 477 kuşa ev sahipliği yapan İslahiye Tahta Köprü Baraj Gölü, Yaban Hayatı Geliştirme Sahasında doğa fotoğrafçılığına ve kuş gözlemine ilgi..

TAHTA KÖPRÜ BARAJI’NDA KUŞ GÖZLEME ETKİNLİĞİ

Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, 6 bin 477 kuşa ev sahipliği yapan İslahiye Tahta Köprü Baraj Gölü, Yaban Hayatı Geliştirme Sahasında doğa fotoğrafçılığına ve kuş gözlemine ilgi duyan  öğrenciler ile etkinlik düzenledi.

Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, 6 bin 477 kuşa ev sahipliği yapan İslahiye Tahta Köprü Baraj Gölü, Yaban Hayatı Geliştirme Sahasında doğa fotoğrafçılığına ve kuş gözlemine ilgi duyan  öğrenciler ile etkinlik düzenledi. İslahiye İlçe merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve 13 familyaya ait 22 türde 6 bin 477 kuşa ev sahipliği yapan Tahta Köprü Baraj Gölü, Yaban Hayatı Geliştirme sahasında Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından kuş gözlem etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan öğrencilere alanın tanıtımı, sulak alanlarının önemi ile birlikte faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı. Öğrenciler dürbün ve teleskop yardımıyla kuşları gözlemleyerek fotoğraf çekip, baraj kıyısında yürüyüş yaptı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL