Örnek Resim
Genel Siyaset SonDakika

SİYASİ FATURASI AĞIR OLUR

  Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Pandemi süreci ile başlayan Fahiş Fiyat uygulaması dolayısıyla zorluk yaşayan insanların sorunları çözümlenmediği sürece bunların siyasi faturasının ağır olacağını söyledi. Pandemi sürecinin Başlaması..

SİYASİ FATURASI AĞIR OLUR

 

Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Pandemi süreci ile başlayan Fahiş Fiyat uygulaması dolayısıyla zorluk yaşayan insanların sorunları çözümlenmediği sürece bunların siyasi faturasının ağır olacağını söyledi.

Pandemi sürecinin Başlaması ile Birlikte Ülkemizin Gündemine giren Fahiş Fiyat uygulamasına çözüm bulunmaması ve Rusya Ukrayna savaşının başlaması ile birlikte Fahiş Fiyat Uygulamasının dahada hissedilir hale gelmesi sonrasında duruma isyan eden vatandaşlardan sonra Ak parti MKYK üyesi Şamil Tayyar’da isyan etti.

Fahiş fiyatlarla ilgili partisini eleştiren AK Partili Şamil Tayyar, “Önce biz üzerimize düşeni yapalım sonra vatandaştan destek isteyelim. Bunca rezilliğe rağmen kalıcı çözüm üretemiyorsak, bunun siyasi faturası ağır olur.” dedi.

Son dönemde Türkiye’de artan enflasyon oranı ve fahiş fiyatlar vatandaşın belini bükerken çıkan Rusya-Ukrayna savaşı da piyasaların dengesini iyice bozdu. Son olarak tedarikçi ülke olan Rusya’dan savaş yüzünde gemilerin gelmemesiyle ayçiçek yağında tedarik zinciri bozuldu. Dolayısıyla marketlerdeki ürünlerde de zam beklentisi oluşurken vatandaşlar zamsız fiyattan yağ alabilmek için kuyruğa girdi.

“SİYASİ FATURASI AĞIR OLUR”

Bu gelişmelerden sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar, vatandaşların marketleri boykot etmesinin bir çare olmadığını vurguladı. Partisine kritik bir uyarıda da bulunan Şamil Tayyar, “Zincir marketlerle ilgili bu kaçıncı fahiş fiyat, stok tartışması? Vatandaşın ne kusuru var? Neyi, niye boykot etsin? Önce biz üzerimize düşeni yapalım sonra vatandaştan destek isteyelim. Bunca rezilliğe rağmen kalıcı çözüm üretemiyorsak, bunun siyasi faturası ağır olur.” ifadelerini kullandı.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL