Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ŞAMİL TAYYAR’A YOĞUN İLGİ

Ak Parti MKYK Üyesi ve Gaziantep eski Milletvekili Şamil Tayyar bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği memleketi İslahiye’de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ak Parti MKYK Üyesi ve..

ŞAMİL TAYYAR’A YOĞUN İLGİ

Ak Parti MKYK Üyesi ve Gaziantep eski Milletvekili Şamil Tayyar bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği memleketi İslahiye’de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Ak Parti MKYK Üyesi ve Gaziantep eski Milletvekili Şamil Tayyar bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği memleketi İslahiye’de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Bir dizi ziyaret ve Temaslarda bulunmak üzere Memleketi İslahiye’ye gelen Ak Parti MKYK Üyesi ve Gaziantep Eski Milletvekili Şamil Tayyar İslahiye’de partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

PARTİDE TOPLANTI YAPTI

Ak Parti İslahiye İlçe  Teşkilatında yapılan toplantıya Ak Parti MKYK Üyesi ve Gaziantep Eski Milletvekili Şamil Tayyar, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Başkanı Mehmet Arslan, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanı , Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

ASLAN’DAN TALEPLER

Ak Parti İslahiye İlçe Başkanı Mehmet Arslan, Daha önce girişimlerde bulunmalarına rağmen İslahiye Devlet Hastanesinin Uzman Doktur sorununu çözemediklerini bu konunun çözümü, Kamp mağdurlarının mağduriyetinin giderilmesi, Kılavuzlu barajının sulama göletlerinin hızlandırılması gibi çeşitli konularda taleplerde bulundu.

ŞAMİL GİTTİ ÖKSÜZ KALDIK

Ak Parti Geçmiş dönem kadın kolları üyesi ve Kamp mağdurlarından olan bir kişi söz alarak yaptığı konuşmada vekilim siz gittiniz biz öksüz kaldık. Üvey evlat olduk. Sizden sonra sorunlarımız çığ gibi büyüdü.” Şeklinde konuştu.

HİZMETE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ

Ak Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar vekillik sonrasında ara verdikleri çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade ederek, Sayın Genel başkanımız tarafından birlikte siyaset yapma teklifi geldiğinde ben İstanbul veya Ankara’da siyaset yapma yerine Taban siyaseti yapmak için Gaziantep’i tercih ettim.

Milletvekili olduğumda Bu Partinin İlçe teşkilatına dahi giremeyen kurucu Başkan İbrahim Erdoğan ve Bugünkü mevcut başkan Mehmet Arslan’ın partiye girmelerini sağladım. Başta İslahiye ve Nurdağı Bölgesi olmak üzere hizmette öncelik sıralaması yaparak çalışmaları yaptık.

Milletvekili Listeleri açıklanıp Listede ismim olmadığı dönem bazıları bizden hızla uzaklaşırken, İldeki etkinliğe bile davet edilmedim ama ben partime küsmedim.

İSTEYEN ADAY OLABİLİR

Ak Parti MKYK Üyesi ve Gaziantep Eski Milletvekili Şamil Tayyar, Genel seçimlerin yaklaşması ile birlikte Milletvekili Aday adaylarının tek tek adaylık açıklaması yapmaya başladıklarını bu çerçevede İslahiye’den aday adayı olmak isteyen herkesin müracat edebileceklerini söyleyen Tayyar bu tür durumda gönül koymayacağını ifade etti.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL