Örnek Resim

ŞAMİL GİTTİ, HİZMET BİTTİ

Şamil Tayyar Ak Parti Gaziantep Milletvekili olarak görev yaptığı süre içerisinde İslahiye ve Nurdağı Bölgeleri resmen şantiye sahasına dönmüştü. Şamil gidince şantiye sahaları bir bir kapandı, bırakın hizmet gelmesini RUTİN..

ŞAMİL GİTTİ, HİZMET BİTTİ

Şamil Tayyar Ak Parti Gaziantep Milletvekili olarak görev yaptığı süre içerisinde İslahiye ve Nurdağı Bölgeleri resmen şantiye sahasına dönmüştü.

Şamil gidince şantiye sahaları bir bir kapandı, bırakın hizmet gelmesini RUTİN ZORUNLU yapılacak hizmetleri bile alamaz hale geldik.

Mesala Şamil Tayyar’ın Milletvekili adaylığı dönemindeki en önemli sözü Kılavuzlu Barajı konusunda Vekilliği döneminde çok ciddi adımlar atıldı. Baraj ihalesi yapıldı Nurdağı ve İslahiye Ovalarına ana kanal döşendi. Arazilerin sulanmaya başlanması için gölet ve kanal ihalesi yapılması için bütçe ayrıldı ama o dönem açıklanan listede Şamil Tayyar’ın adı olmayınca yapılan seçim sonunda İslahiye ve Nurdağı Bölgesi vekilsiz kaldı.

Liste açıklanmadan Şamil Tayyar’ın Listede mutlaka yer alması gerektiğini, liste açıklanması sonrasında ise Şamil Tayyar’ın Mecliste olmadığı dönem İslahiye ve Nurdağı Bölgesinin öksüz kalacağını, hak ettiği hizmetleri alamayacağını bunun için dönemin ak partili Siyasetçilerinin, Meclis üyelerinin ak parti genel merkezine talepte bulunmalarını söylemiştik ama o dönem kimse ciddiye almamıştı.

Sonrasında İslahiye ve Nurdağı’nda Kılavuzlu barajı için ayrılan para Kahramanmaraş’a gitmiş İslahiye Nurdağı ovasındaki arazilerin sulanması işi başka bahara kalmıştı.

Devlet yatırımları bir bir gitmiş, yeni yatırımlar yapılmamış, hatta mevcut yatırımlar sekteye uğramıştı.

Şamil Tayyar’ın Ak Parti MKYK’sına girmesi sonrasında Kısmen de olsa bölgeye hizmet gelmeye başladı.

Gaziantep’in vekilleri İslahiye ve Nurdağı  için deyim yerindeyse kıllarını bile kıpırdatmadılar ve öylece devam ediyorlar.

Nurdağı’ndaki Hastane hastane demeye bin şahit lazım adete büyük bir kasabadaki Sağlık ocağı gibi, İslahiye’de onun bir tık üzerinde hastane var orada da deyim yerindeyse doktur bulmak için mumla aramak gerek.

Mesala İslahiye’de Kalp krizi geçirmek ilahi bir güç tarafından yasaklanmış olmalı ki, Kalp doktoru (kardiyoloji ) başta olmak üzere birçok alanda uzman doktur yok. Vatandaş perişan

İslahiye ve Nurdağı Bölgesinde Devlet yatırımları Resmen durmuş durumda. Bunları Niye mi yazıyorum Önümüzde bir seçim var. Bu seçimde Ak Parti Cephesinde Şamil Tayyar gibi güçlü bir ismin bölgemizi temsilen Milletvekili olması için destek vermeliyiz.

Millet ittifakı cephesinde ise Yine tuttuğunu koparabilecek güçlü bir ismin bölgemizi temsil edecek sırada yer almasını sağlamalıyız.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL