Örnek Resim
Genel Güncel Magazin SonDakika Yaşam

SAHTE HOCA NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK VE CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI

İslahiye’de Muskacılık Yaptığı ve 18 yaşındaki kız çocuğunu zorla evinde tuttuğu iddia edilen sahte hoca Nitelikli dolandırıcılık ve Cinsel istismar suçundan tutuklandı. İslahiye’de Muskacılık Yaptığı ve 18 yaşındaki kız çocuğunu..

SAHTE HOCA NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK VE CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI

İslahiye’de Muskacılık Yaptığı ve 18 yaşındaki kız çocuğunu zorla evinde tuttuğu iddia edilen sahte hoca Nitelikli dolandırıcılık ve Cinsel istismar suçundan tutuklandı.

İslahiye’de Muskacılık Yaptığı ve 18 yaşındaki kız çocuğunu zorla evinde tuttuğu iddia edilen sahte hoca Nitelikli dolandırıcılık ve Cinsel istismar suçundan tutuklandı.

İslahiye’de, 18 yaşındaki kızının, 70 yaşındaki, evli ve 6 çocuk babası sözde hoca olarak tanınan K.K. tarafından kaçırılıp 1 aydır alıkonulduğunu söyleyen M.A., Müge Anlı’ nın programına başvurdu. K.K.’nin insanları büyü ve muska yaptığını söyleyerek dolandırdığını ileri süren baba M.A., bahsi geçen ismin kızını ve karısını da aynı yolla kandırdığını iddia etti.

MUSKA DEĞİL CİPS PAKETİ ÇIKTI

Programa çıkan Ayşenur’un babası Mehmet A., kızını alıkoyan Kahraman K’nin muska yazdığını, evinin her tarafından muskalar çıktığını ileri sürerek, kızına geri dönmesi çağrısında bulunmuştu. Mehmet A’nın yanında getirdiği ve Kahraman K.’nın yazdığını ileri sürdüğü muskalardan biri açılırken, içerisinden cips paketi ve bahis ekinin yer aldığı bir gazete parçası çıkmıştı.

İNSANLARA ŞİFA DAĞITIYORUM, KİMSEYİ KAÇIRMADIM

Müge Anlı’ nın programında Gündeme gelen iddiaların odağındaki Kahraman K. ne genç kızı kaçırıp alıkoyduğunu ne de insanları büyü yaparak kandırdığını kabul etti. İnsanlara şifa dağıtmak için büyü yaptığını söyleyen K., “Ben 10 yıldır erkek değilim. O kızı kaçırmadım sadece yardım ettim. Büyü ile birçok insanı iyileştirdim. Gözlerim görmediği için bir senedir büyü yapmıyorum. Kimseyi kandırmadım” dedi.

SAVCILIK İHBAR KABUL ETTİ

Müge Anlı’nın programında yer alan haberleri ihbar kabul eden İslahiye Cumhuriyet savcılığı harekete geçerek, Emniyet güçlerine operasyon emri verdi. İslahiye ilçe Jandarma ve Emniyet güçleri tarafından göz altına alınan sahte hoca Kahraman K. Geniş güvenlik önlemleri altında İslahiye adliyesine getirildi.

BU ADAMIN HOCALIKLA ALAKASI YOK”

Sahte Hocanın Adliye’ye getirildiğini duyan Ayşenur A’nın annesinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi adliye önüne geldi.

Adliye önünde bekleyen Anne Hamide A., “Yalanla, tehdit ve şantajlarla kızımı kandırıyor. Elinde kızımın görüntülerini olduğunu söyleyip, sürekli tehdit ediyordu. İşi gücü dolandırıcılık. Geliniyle dolandırıcılık yapıyorlar, herkes biliyor. 7-8 senedir tanıyoruz, komşumuz. Beni hiç tehdit etmedi ama kızımı saf, cahil görmüş. Kızım 18 yaşını dolduralı bir ay oldu. Planını kurmuş, takip etmiş kızımın yaşını. Zaten sürekli tehdit etmiş. Görüyordum kızımın telefonunu. Şikayette de bulunduk. En son kızımı kaçırdı. Gittik baktım, kızım da oradaydı. Ceza almasını istiyorum. Benim kızım gibi mağdur çok insan var. Onlar korkuyorlar, uğraşmak istemiyorlar. Bu adamın hocalıkla hiç bir ilgisi yok. Yaptığı şey dolandırıcılık. Başka menfaatleri var. Yaptığı muskaların hiç biri tutmadı. Tutanı söyleyen olmadı. Milletten para koparıyordu. Kimse kanmasın bu adama” diye konuştu.

GAZETECİLERE SALDIRDILAR

Sahte Hoca’nın yakınları olayları takip eden ve vatandaşa mikrofon uzatan Gazetecilere saldırdılar.

TUTUKLANDI

‘Nitelikli dolandırıcılık’ ve ‘cinsel istismar’ suçlarından gözaltına alınan Kahraman K., savcılık ifadesinin ardından mahkemeye çıkarıldı. Şahıs mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL