Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ İFTARA 5 KALA İLE YİNE VATANDAŞIN YANINDA 

Şahinbey Belediyesi iftara yetişemeyen vatandaşlar için ‘İftara 5 Kala’ projesi ile şehrin yoğun olan kavşaklarında kumanya dağıtımını geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sürdürüyor.  Şahinbey Belediyesi iftara evine yetişemeyip, trafikte..

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ İFTARA 5 KALA İLE YİNE VATANDAŞIN YANINDA 

Şahinbey Belediyesi iftara yetişemeyen vatandaşlar için ‘İftara 5 Kala’ projesi ile şehrin yoğun olan kavşaklarında kumanya dağıtımını geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sürdürüyor. 

Şahinbey Belediyesi iftara evine yetişemeyip, trafikte yakalanan vatandaşlara ‘İftara 5 Kala’ projesi ile kumanya paketi dağıtarak iftarlarını açmalarını sağlıyor. Paylaşmanın ve birlikte olmanın simgesi olan Ramazan Ayı’nda trafik yoğunluğu nedeniyle iftara yetişemeyenlerin yanında Şahinbey Belediyesi vardı. Özellikle trafik akışının yoğun olduğu iftar saatlerinde yolda kalan sürücüler ve otobüslerdeki vatandaşlar, dağıtılan kumanyalarla oruçlarını açıyor.

VATANDAŞLARA İFTARİYELİK VERİYORUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu iftara yetişemeyenler için “İftara 5 kala” uygulaması yaptıklarını belirterek; “Geleneksel hale getirdiğimiz “İftara 5 Kala” projemiz ile işlerinden evlerine giden vatandaşlarımızın ve görev başında olan şoförlerimizin oruçlarını açmaları için kavşaklarda kumanya dağıtıyoruz. Projemizin ismi “İftara 5 kala” trafikte ve kırmızı ışıkta bekleyen vatandaşlarımıza iftariyelik veriyoruz. Vatandaşlarımız ezan okunduğunda yolda iftarlarını açabiliyorlar. Böylelikle eve gidinceye kadar aç kalmamalarını sağlıyoruz. Bu uygulamayla vatandaşlarımızı memnun etmeye çalışıyoruz” dedi.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Şahinbey Belediyesinin iftar saatinde kendilerine iftarlık dağıtmasından oldukça memnun olan sürücüler “İftar vaktine yolda yakalanmıştık ama Şahinbey Belediyesi ekipleri bizlere Ramazan’ın bereketini ve birliğini bir kez daha gösterdiler. Şahinbey Belediyesi’nin geçmiş yıllardan bu yana sürdürdüğü bu uygulama ile iftarımızı açtık. Bu uygulamaya katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Ayrıca böyle bir uygulama yaptığı için Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz” dediler.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL