Örnek Resim

POYRAZ VE BİLGİÇ’TEN PROTOKOL’E ZİYARET

Basın İlan Kurumu Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz ve İslahiye’nin Sesi Gazetesi Genel Koordinatörü Abdullah Bilgiç İslahiye protokolünü ziyaret ettiler. Basın İlan Kurumu Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz ve İslahiye’nin..

POYRAZ VE BİLGİÇ’TEN PROTOKOL’E ZİYARET

Basın İlan Kurumu Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz ve İslahiye’nin Sesi Gazetesi Genel Koordinatörü Abdullah Bilgiç İslahiye protokolünü ziyaret ettiler.

Basın İlan Kurumu Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz ve İslahiye’nin Sesi Gazetesi Genel Koordinatörü Abdullah Bilgiç İslahiye İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Kale, İslahiye İcra Müdüresi Aslı Bozca’yı  ziyaret ettiler.

Basın İlan Kurumu Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz ve İslahiye’nin Sesi Gazetesi Genel Koordinatörü Abdullah Bilgiç, İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu ile görüşmesinde İslahiye’deki kamu kurumlarının 4734 sayılı Kamu ihale kanununa göre açık ihale yapmaları, ihale ilan süreleri, ve ilanların gazetede yayınlanmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında fikir alışverişinde bulundular. Basın İlan Kurumu Gaziantep Şube Müdürü Haşim Poyraz Ziyaret anısına İlçe Kaymakamıma Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan kitap setini ziyaret etti.

İlçe Kaymakamını ziyaretn ardından İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve İslahiye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Kale ve İslahiye İcra Müdüresi Aslı Bozca’yi ziyaretlerinde Yerel Basın, Basın ilan Kurumu ve Kamu kurumları arasındaki koordinasyon konularında fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret anısına İlçe protokolüne Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan kitap hediye edildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL