Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Yaşam

POLİS HAFTASI DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

Türk Polis Teşkılatının kuruluşunun 177. Yıldönümü İslahiye’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Türk Polis teşkılatının kuruluşunun 177. Yıldönümü dolayısıyla İslahiye’de yapılan kutlama etkinlikleri İslahiye demokrasi meydanında yapılan törenle başladı. İslahiye ilçesindeki Demokrasi Meydanı’nda..

POLİS HAFTASI DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

Türk Polis Teşkılatının kuruluşunun 177. Yıldönümü İslahiye’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Türk Polis teşkılatının kuruluşunun 177. Yıldönümü dolayısıyla İslahiye’de yapılan kutlama etkinlikleri İslahiye demokrasi meydanında yapılan törenle başladı.

İslahiye ilçesindeki Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen törende İlçe Emniyet Müdür Vekili Hasan Boncuk, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

İslahiye İlçe Emniyet Müdür  Vekili Komser Hasan Boncuk burada günün anlam ve önemi ileilgili yaptığı konuşmasında; Bugün Türk Polis teşkılatının kuruluşunun 174. Yıldönümünü kutlamanın vermiş olduğu mutluluğu yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzü bizlerle paylaşan siz saygıdeğer konuklarımıza teşekkür ediyorum. Tük polis teşkılatı her zaman her koşulda devletinin ve halkının hizmetinde olmayı, varlık sebebi olarak kabul etmiş, kendisini asla vatandaşların karşısında bir güç olarak görmemiştir. Vatan için bayrak için ezan için türk  milletinin istikbali için kendisini siper eden şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Ecdadımızın ölürsem şehit kalırsam gazi olurum inancıyla bize vatan yaptığı Anadolu ebediyete kadar vatanımız olarak kalacaktır. Bu aziz vatanda ve coğrafyada yaşamanında bir bedeli var. Biz en büyük gücümüzü inancımızdan alıyoruz. İnancımız her türlü silahın üstünde bir güçtür. En büyük zenginliğimiz budur. Bu aziz vatan ve bayrak  uğruna toprağa düşmüş şehitlerimize , şehitlik mücadelesinde  gazi olma onuruna ermiş gazilerimize minnettarız. Şehitlkerimizin ruhları şad olsun. Gazilerimizde sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Törenimize icabet ederek, bu onuru bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyor, tüm misafirlerimizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Dedi.

Törene İslahiye Belediye Başkan vekili Fetiye Erdoğan, İslahiye Cumhuriyet Başsavcısı  Mehmet Fatih Kale, İlçe Jandarma Komutanı  Yüzbaşı Fatih Kökçe, Ak Parti ilçe Başkanı Mehmet Arslan, CHP İlçe Başkanı Mustafa Köse, İyi Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin, MHP İlçe Başkan yardımcısı Feyzullah Çıngı, siyasi partilerin yönetim kurulu üyeleri, Polisler ve vatandaşlar katıldı.

ŞEHİTLİK ZİYARET EDİLDİ

Türk Polis Teşkılatının kuruluşunun 157. Yıldönümü etkinliklerine katılan Protokol mensupları daha sonra ilçe şehitliğini ziyaret ettiler.

Protokol üyeleri tarafından  ilçe şehitliğindeki şehitlerin mezarlarına karanfil bırakıldı. İlçe müftüsü Behçet Bilgin tarafından yapılan dua sonrasında  program sona erdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL