Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Magazin SonDakika

ÖĞRENCİLER SÖMESTİR TATİLİNE GİRDİ

2022- 2023 Eğitim ve Öğretim sezonunun il yarısının tamamlanması ile birlikte İslahiye genelinde 1147 öğrenci karnelerini alarak yarıyıl (sömestir) tatiline girdiler. 2022- 2023 Eğitim ve Öğretim sezonunun il yarısının tamamlanması..

ÖĞRENCİLER SÖMESTİR TATİLİNE GİRDİ

2022- 2023 Eğitim ve Öğretim sezonunun il yarısının tamamlanması ile birlikte İslahiye genelinde 1147 öğrenci karnelerini alarak yarıyıl (sömestir) tatiline girdiler.

2022- 2023 Eğitim ve Öğretim sezonunun il yarısının tamamlanması ile birlikte İslahiye genelinde 1147 öğrenci karnelerini alarak yarıyıl (sömestr) tatiline girdiler.

İslahiye Merkez ve Kırsal Mahallelerinde Özel okullarla birlikte 100 okulda öğrenim gören 1947 öğrenci ve 1144 öğretmen ilk dönemin tamamlanması ile birlikte yarıyıl tatiline girdi.

Okulların Yarı Yıl tatili dolayısıyla İslahiye Şehit İsmet Kayar okulunda düzenlenen Karne dağıtım törenine İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin katıldılar.

İslahiye Kaymakamı Mustafa ANTEPLİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇETİN ile birlikte Şehit İsmet Kayar Okulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldu. Öğrencilere ve öğretmenlere iyi dinlenmeleri ve bol bol okumalarını tavsiye ederek güzel bir yarıyıl tatili temennisinde bulundular.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL