Örnek Resim

NURDAĞI BAŞKAN KAVAK’LA ŞEHİR İÇİ DOLMUŞA KAVUŞTU

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçenin Makus talihini yenecek dev projelere imza atarak tarih yazmaya devam ediyor. Dörtyol Kavşağında kurulu olmasına rağmen Yıllarca Otogar sıkıntısı yaşayan Nurdağının Otogar sorununu çözüme..

NURDAĞI BAŞKAN KAVAK’LA ŞEHİR İÇİ DOLMUŞA KAVUŞTU

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçenin Makus talihini yenecek dev projelere imza atarak tarih yazmaya devam ediyor.

Dörtyol Kavşağında kurulu olmasına rağmen Yıllarca Otogar sıkıntısı yaşayan Nurdağının Otogar sorununu çözüme kavuşturan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak Şimdi de Ulaşımda büyük bir sıkıntı olan ve 25 Yıldır halkın özlemle beklediği Şehiriçi dolmuş uygulamasını hayata geçirerek, şehir içi ulaşım sorununu çözüme kavuşturdu.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın girişimleri neticesinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı (UKOME)’den çıkan karar sonrasında Nurdağında kurulan dolmuş hattı ilçemizde hizmete başladı.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak dört yol konumunda oldukaç geniş bir yerleşim alanı üzerine kurulu olan Nurdağı ilçemizde halkımızın bir sorununu daha çözüme kavuşturmuş olmanın verdiği mutluluğu yaşadığını ifade ederek, İlçe olduğumuz günden buyana geçen yaklaşık 25 yılın sonunda Nurdağında 2 hatta 4 dolmuş ile ilçemiz halkına hizmet vereceğiz. Halkımızdangelen talep ve ihtiyaç durumuna göre dolmuş sayısının arttırılması veya hat sayısının çoğaltılması yönünde çalışmalarımızı yapacağız. Şehiriçi ulaşım sağlayacak olan Dolmuşlarımızın ilçemize ve halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ALLAH BAŞKANDAN RAZI OLSUN

Nurdağı Aslanlı Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Göğebakan, Allah Başkanımız Ökkeş Kavak bey’den razı olsun. 25 yıldır ilçemizin kanayan yarası haline gelen dolmuş sorununu çözüme kavuşturdu. Halkımızın büyükbir ihtiyacı giderilmiş oldu. Bu sayede mahallelerimizde yaşayan insanlarımız dolmuşa binerek istedikleri yere gidebilecekler. Konu komşudan araba isteme, yada yaya yürümek zorunda kalmayacaklar. Bu hizmetin ilçemize Kazandırılmasında emeği geçen Başta Nurdağı Belediye Başkanımız Ökkeş Kavak bey olmaküzere tüm yetkililere ilçemiz adına teşekkür ederim dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL