Örnek Resim

NİZİP EVLADINI BAĞRINA BASTI

Zafer Partisinin Genç ve İdealist Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Memleketi Nizip’te vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılandı. Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı..

NİZİP EVLADINI BAĞRINA BASTI

Zafer Partisinin Genç ve İdealist Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Memleketi Nizip’te vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılandı.

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, seçim çalışmaları kapsamında dün Memleketi Nizip’te Nizip’li Esnaflar ve Nizip’in köşe taşı isimler ile görüşmeye devam etti.

PTT Caddesi, Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Meydanı ve Cumhuriyet Mahallesindeki tüm esnafları tek tek ziyaret ederek, hal hatır soran Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç yaptığı ziyaretlerde esnaflar tarafından sıcak ve samimi bir ilgi ve alaka ile karşılandı.

Aslen Nizip ‘li olan Genç ve İdealist avukat Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Gizem Büşra Bilgiç’i  aday değil Vekil gibi Karşılayan Nizip’li esnaflar Evlatlarını bağrına basarak, Nizip’li olarak seninle gurur duyuyoruz. Bu azim ve İnançla inşallah bizlerin meclisteki gür sesi olursun. Yıllardır ihmal edilen ilçemizin, esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında ilçemize hizmet edersin dediler.

GÜÇLÜ BİR EKİP ÇALIŞMASI

Seçim çalışmalarına son hızıyla devam eden Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç ekip çalışmasına büyük bir önem vererek seçim çalışmalarını güçlü bir ekip ile devam ettiriyor.

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Gizem Büşra Bilgiç’e Nizip’teki seçim çalışmaları kapsamında zafer Partisi kurucu il başkanı ve kurucular kurulu üyesi İzzettin Kocalar, Zafer Partisi Gaziantep yönetim kurulu Üyesi cuma Toprak, Zafer Partisi Nizip ilçe Başkanı Sedat Çağlayan, Nizip ilçe Başkan Yardımcısı , Nizip teşkilat başkanı Mehmet Tatar ve ilçe Teşkilatı yöneticileri,  ile bazı Basın mensupları ile Milletvekili Adayının Basın Danışmanı sosyal medya Uzmanı ve Çalışma ekibi eşlik ediyor.

NİZİP GELİNLİK KIZ GİBİ SÜSLENDİ

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’in seçim çalışmaları kapsamında Medya ve tanıtım grubu üyeleri tarafından Nizip’in çeşitli noktaları Gizem Büşra Bilgiç ve Zafer Partisinin poster ve afişleri ile süslenirken, diğer taraftan birçok siyasetçi tarafından ziyaret bile edilmeyen esnaflara Kalem, Çakmak, Takvim, Broşür ve adayın kartvizitinin bulunduğu çanta takdim edildi.

ÜLKÜCÜ CAMİANIN SEMBOL İSİMLERİNE ZİYARET

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç seçim çalışmaları kapsamında Nizip’te Ülkücü camianın sembol isimlerini de ziyaret etti.

Nizip Ülkü ocakları Eski başkanı Mehmet Ulukuş’u ziyaret eden Bilgiç, Türk Milliyetçilerinin iktidarının yakın olduğunu ifade ederken, Nizip Ülkü ocakları eski başkanı Mehmet Ulukuş ise Bilgiç’e başarı dileklerinde bulundu.

Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç seçim çalışmaları kapsamında Daha sonra Nizipspor Başkanı Hüseyin Kaya, Şahinbey Mahalle Muhtarı İbrahim Çelen’i de ziyaret etti. Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç seçim çalışmaları kapsamında Nizip’te gidilmedik yer bırakmayacaklarını söyledi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL