Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İslahiye’de, Kaymakam Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkanı Kemal Vural ile birlikte mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldiler. İslahiye Belediyesi garaj amirliğinde düzenlenen toplantıya; Kaymakam Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Emniyet..

MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İslahiye’de, Kaymakam Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkanı Kemal Vural ile birlikte mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldiler.

İslahiye Belediyesi garaj amirliğinde düzenlenen toplantıya; Kaymakam Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Alkış, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fatih Kökçe, Muhtarlar Derneği Başkanı Şıhmuz İzgüden ile 71 mahalle muhtarı katıldı. Muhtarların sorun ve taleplerinin dinlendiği toplantıda konuşan Kaymakam Anteplioğlu, “Yaşadığımız depremin açmış olduğu yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz, Özellikle hak sahipliği konusunda süreyi geçirmeden e-devlet üzerinde veya bizzat oluşturduğumuz hak sahipliği burosuna giderek yapınız ve yapılması konusunda çevrenizdekileri yönlendirin” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL