Örnek Resim

MİSTAL OFM’DEKİ  ETKİNLİKTE TANITILDI

İslahiye MTAL tarafından Pandemi sürecinde üretimine başlanan  Temizlik ve bitki besleme ürünleri Gaziantep Ortadoğu fuar merkezinde yapılan etkinlikte tanıtıldı. İslahiye MTAL tarafından Pandemi sürecinde üretimine başlanan  Temizlik ve bitki besleme..

MİSTAL OFM’DEKİ  ETKİNLİKTE TANITILDI

İslahiye MTAL tarafından Pandemi sürecinde üretimine başlanan  Temizlik ve bitki besleme ürünleri Gaziantep Ortadoğu fuar merkezinde yapılan etkinlikte tanıtıldı.

İslahiye MTAL tarafından Pandemi sürecinde üretimine başlanan  Temizlik ve bitki besleme ürünleri Gaziantep Ortadoğu fuar merkezinde yapılan, Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı tarafından tarafından  gençleri kamu kurumlarıyla bir araya getirmek amacıyla düzenlenen “ Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri Etkinliğinde” tanıtıldı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından gençleri kamu kurumlarıyla bir araya getirmek amacıyla yapılan “Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” etkinlikleri kapsamında  Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde “Geleceğin burada, Devlet Senin Yanında” adıyla düzenlenen tanıtım günleri etkinliğinde İlçemizi temsilen etkinliğe katılan İslahiye MTAL MisTAL markası ile üretimini gerçekleştirdiği temizlik ve Bitki Besleme ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İslahiye MTAL’ın MisTAL markasıyla ürettiği ürünlerin yer aldığı standı çok sayıda kişinin yanında Gaziantep Valisi Davul Gül’de ziyaret etti.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL