Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Yaşam

MİNİKLERDEN EN ANLAMLI KUTLAMA

İslahiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının en önemli adreslerinden birisi ise ilçenin ilk özel kreş ve gündüz bakımevi olan Bilgiç Çocuk akademisiydi. İslahiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının en önemli..

MİNİKLERDEN EN ANLAMLI KUTLAMA

İslahiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının en önemli adreslerinden birisi ise ilçenin ilk özel kreş ve gündüz bakımevi olan Bilgiç Çocuk akademisiydi.

İslahiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının en önemli adreslerinden birisi ise ilçenin ilk özel kreş ve gündüz bakımevi olan Bilgiç Çocuk akademisiydi. Bilgiç Çocuk akademisinde hayata hazırlanan Minik çocuklar Kocaman yürekleriyle Cumhuriyet Bayramının yüzüncü yıldönümünü kutladılar.

Bilgiç Akademi Kurucusu Dürdane Şencer Bilgiç ve görevli öğretmenler nezaretinde hazırlanan Cumhuriyetin 100. Üncü yılı kutlamalarına 1 yaş ile 5 yaş arasındaki çocuklar aileleri ile birlikte katıldılar.

Ellerinde Türk bayrakları ile Cumhuriyet şarkısı söyleyen çocuklara aileleri de eşlik ettiler. Cumhuriyetin 100. Yıldönümü dolayısıyla yapılan kutlamaların ardından Cumhuriyet kokteyli verildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL