Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MHP İL BAŞKANI ÇIKMAZ’DAN İSLAHİYE’YE ZİYARET

MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve Yönetim kurulu üyeleri MHP İslahiye İlçe teşkılatını ziyaret ettiler. MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve MHP Nurdağı İlçe..

MHP İL BAŞKANI ÇIKMAZ’DAN İSLAHİYE’YE ZİYARET

MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz ve Yönetim kurulu üyeleri MHP İslahiye İlçe teşkılatını ziyaret ettiler.

MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve MHP Nurdağı İlçe Teşkılatı Başkanı Ahmet Anar ile birlikte İslahiye İlçe teşkılatını ziyaret ettiler. Ziyarette MHP İl Başkanı Çıkmaz ve  misafirlerini MHP İslahiye İlçe BaşkanıMetin Şentürk ve yönetim kuruluüyeleri karşıladılar.

MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz İslahiye İlçe Teşkılatını ziyaretinde bir süre ülke ve il gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu, daha sonra partililerle sohbet etti.

Çeşitli Partilerden MHP İslahiye İlçe teşkilatına gelerek MHP’ye kayıt yaptıran üyelere MHP İl Başkanı Çıkmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından MHP rozeti takıldı.

MHP İslahiye İlçe Başkanı Metin Şentürk, MHP İl Başkanımız Sayın Cahit Çıkmaz,Yönetim kurulu üyeleri ve Nurdağı İlçe Başkanımız Ahmet Anar ve Yönetimi partimizi ziyaret ettiler. Ziyarette ülkemiz, ilimiz ve ilçemizin gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk.Sonrasında partimize katılan üyelerimize parti rozetlerini taktık.

İl Başkanımız Cahit Çıkmaz bey ve değerli misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL