Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

MEZARLIKLARDA BAYRAM HAZIRLIĞI

İslahiye Belediyesi tarafından mübarek Ramazan Bayramı Öncesinde mezarlıklarda genel temizlik ve bakım çalışmaları yapılıyor. İslahiye Belediye Başkanlığı tarafından ilçe merkezindeki Asri mezarlık başta olmak üzere mahallelerdeki  mezarlıklarda da Mübarek Ramazan..

MEZARLIKLARDA BAYRAM HAZIRLIĞI

İslahiye Belediyesi tarafından mübarek Ramazan Bayramı Öncesinde mezarlıklarda genel temizlik ve bakım çalışmaları yapılıyor.

İslahiye Belediye Başkanlığı tarafından ilçe merkezindeki Asri mezarlık başta olmak üzere mahallelerdeki  mezarlıklarda da Mübarek Ramazan Bayramı öncesinde genel temizlik, düzenleme ve boyama çalışmaları devam ediyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Belediye ekiplerimiz tarafından, yıl boyu düzenli olarak temizlik yapılan Mezarlıkta Ramazan Bayramı öncesi bakım ve genel temizlik çalışması yapıyoruz.İhtiyaç hissedilen yerlerde boya ve diğer tadilat çalışmalarımızda devam ediyor. Ramazan Bayramında mezarlıklarımızı ziyaret edecek insanlarımızın mezarlarına rahat ulaşmaları ve ihtiyaçlarının karşılanması içinde görevlilerimiz bayramda da hizmet vermeye devam edecekler dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL