Örnek Resim

KOSGEB İL MÜDÜRÜ PAKSOY İSLAHİYE’DE

Gaziantep Kosgeb’in başarılı müdürü Muhammed Paksoy Kosgeb destekleri ile ilgili bilgilendirme toplantısına katılmak üzere İslahiye’ye geldi. Yaklaşık 10 Yıldır Kosgeb’deçeşitli görevlerde bulunan ve İl Müdürlüğüne ataması yapılmadan önce İslahiye ve..

KOSGEB İL MÜDÜRÜ PAKSOY İSLAHİYE’DE

Gaziantep Kosgeb’in başarılı müdürü Muhammed Paksoy Kosgeb destekleri ile ilgili bilgilendirme toplantısına katılmak üzere İslahiye’ye geldi.

Yaklaşık 10 Yıldır Kosgeb’deçeşitli görevlerde bulunan ve İl Müdürlüğüne ataması yapılmadan önce İslahiye ve Nurdağı bölgesindeki firmaların Kosgeb’de danışmanlık görevlerini yürüttüğü için yakından tanıdığı bir isim olan Kosgeb Gaziantep İl Müdürü Muhammed Paksoy İslahiye’ye gelerek kosgeb destekleri ile ilgili bilgilendirme toplantısına katıldı.

İslahiye Ticaret Odasında gerçekleşen Küçük ve Orta ölçelikli işletmelerin Kosgeb kapsamında sunulan desteklerden yararlanmalarının arttırılması amacıyla düzenlenen Toplantıya, Kosgeb Gaziantep İl Müdürü Muhammed Paksoy, Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan, Ticaret Odası Başkan Vekili Ali Gelebek ve İslahiye’deki işletme sahipleri katıldılar.

Kosgeb Gaziantep İl Müdürü Muhammed Paksoy, Yapılan Bilgilendirme toplantısında Kosgeb’in Küçük ve ortaölçekli işletmelere yönelik olarak sunduğu destekler hakkında bilgi vererek, Kosgeb’in son desteği İlave istihdam desteği başvurularının 31 Mart’ta sona ereceğini söyledi.

3 AYDA 1 YILLIK DESTEK SUNDUK

Kosgeb Gaziantep İl Müdürü Muhammed Paksoy, 2021 yılının 12 ayında yapılan desteğin toplamı kadar 2022 yılının ilk üç aylık döneminde destek verdiklerini ifade ederek, Kosgeb herzaman küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin yanında. İşyeri açılış desteğinden, makine teçhizat desteğine, Personel desteğinden, fuar desteğine çok farklı alanlarda desteklerimiz bulunmaktadır dedi.

İLÇELERİMİZ DESTEKLERDEN YARARLANSIN İSTİYORUZ

Kosgeb Gaziantep İl Müdürü Muhammed Paksoy kendisinin de bir ilçede dünyaya geldiğini ifade ederek, Gaziantep merkezde işletmelerimiz desteklerden yararlanıyorlar.Ben en ücra ilçelerimizdeki işletmelerimizin de bu desteklerden yararlanmalarını istiyorum.” Dedi.

KADINLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

İslahiye Ticaret odasında yapılan bilgilendirme toplantısına ilçemizdeki kadın girişimciler oldukça yoğun bir ilgi gösterirken, erkek işletmeciler ise ilgisiz kaldılar.

SORU CEVAP ŞEKLİNDE DEVAM ETTİ

Kosgeb Gaziantep İl Müdürü Muhammed Paksoy’un sunumu sonrasında karşılıklı soru cevap bölümüne geçildi. Katılımcılar Kosgeb destekleri ile ilgili akıllarına takılan konularda sordukları soruların cevaplarını aldılar.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL