Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Teknoloji

KORSANLAR BELEDİYE’NİN SİTESİNİ ELE GEÇİRDİ

İslahiye Belediyesine ait olan Resmi internet sitesini ele geçiren Korsanlar, “Reis Sedat Peker’e saygılar” diye paylaşımda bulundular. İslahiye Belediyesine ait olan Resmi internet sitesini ele geçiren Korsanlar, “Reis Sedat Peker’e..

KORSANLAR BELEDİYE’NİN SİTESİNİ ELE GEÇİRDİ

İslahiye Belediyesine ait olan Resmi internet sitesini ele geçiren Korsanlar, “Reis Sedat Peker’e saygılar” diye paylaşımda bulundular.

İslahiye Belediyesine ait olan Resmi internet sitesini ele geçiren Korsanlar, “Reis Sedat Peker’e saygılar” ve “İhaleye fesat karıştırma” diye paylaşımda bulundular.

İslahiye Belediyesinin Resmi İnternet sitesinin korsanlar tarafından ele geçirildiği bilgisi sonrasında İslahiye Belediyesi tarafından site geçici olarak kullanıma kapatıldı.

İslahiye Belediyesinin resmi internet sitesi “islahiye.bel.tr”ye girenler firari olan suç örgütü lideri Sedat Peker paylaşımlarını görünce çok şaşırdı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler,İslahiye Belediyesinin Resmi İnternet sitesini Hackleyerek, Organize suç örgütü lideri  Sedat Peker’in fotoğraflarını kullanıp, “İhaleye fesat karıştırma” ve “Reis Sedat Peker’e saygılar” paylaşımları yaptılar.

SİTE KAPATILDI

Vatandaşlardan Site’de yapılan paylaşımlarla ilgili bilgi gelmesi üzerine harekete geçen İslahiye Belediyesi internet sitesi teknik ekibi geçici olarak Belediyenin sitesini kullanıma kapattılar.

BAŞKAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Belediye’nin resmi İnternet sitesinin heckarlar tarafından hecklenmesin ardından geçici olarak siteyi kapatmanın dışında belediye hukukçularına konu ile ilgili suç duyurusunda bulunulması talimatı verdi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, bunu yapanların bulunması ve haklarında yasal işlem tesis edilmesi konusunda gerekeni yapacağız. Yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL