Örnek Resim

KOOPERATİFLER FUARINA YESEMEK DAMĞASI

Gaziantep’te düzenlenen Türkiye kooperatifler Fuarına İslahiye Belediyesi iştiraki olan Yesemek Kadın Kooperatifi damgasını vurdu. Bu yıl Türkiye’den, Türk Devletleri’nden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 154’ü kadın kooperatifi olmak üzere toplamda..

KOOPERATİFLER FUARINA YESEMEK DAMĞASI

Gaziantep’te düzenlenen Türkiye kooperatifler Fuarına İslahiye Belediyesi iştiraki olan Yesemek Kadın Kooperatifi damgasını vurdu.

Bu yıl Türkiye’den, Türk Devletleri’nden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 154’ü kadın kooperatifi olmak üzere toplamda 180 kooperatifin Gaziantep Fuar Merkezi’nde yer aldığı Türkiye Kooperatifler Fuarına İslahiye Belediyesi İştiraki olan Yesemek Kadın Kooperatifi damgasını vurdu.

Fuar 26-29 Aralık tarihlerinde ziyaretçilerine açık olacak.

Fuar için düzenlenen açılış programına Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Kemal Çeber ile il protokolü, kooperatif temsilcileri ve diğer kurum temsilcileri katıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarına katılan İslahiye Belediyesi İştiraki olan Yesemek Kadın kooperatifi kendi bünyesinde üretimini yaptığı yüzlerce çeşit ürün ile fuarın gözdesi oldu.

Gaziantep’de 26-29 Aralık tarihlerinde Türkiye Kooperatifleri fuarında Belediyemiz bünyesinde kurulan Yesemek Kadın Girişimcileri Kooperatifimizin standını Gaziantep valimiz Kemal Çeber ziyaret etmiş olup, üretilen ürün listesine kontrol edip Kooperatifimizi ve Başkanımızı tebrik etmiştir.

 

 

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL