Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Yaşam

KONTEYNER KENT MÜDÜRÜ ÖLÜ BULUNDU

İslahiye Murat Süral Konteyner Kent’te müdürlük yapan  Öğretmen Faruk Şahin, Yaşadığı konteyner kent’te ölü bulundu. İslahiye Murat Süral Konteyner Kent’te müdürlük yapan  Öğretmen Faruk Şahin, Yaşadığı konteyner kent’te ölü bulundu…

KONTEYNER KENT MÜDÜRÜ ÖLÜ BULUNDU

İslahiye Murat Süral Konteyner Kent’te müdürlük yapan  Öğretmen Faruk Şahin, Yaşadığı konteyner kent’te ölü bulundu.

İslahiye Murat Süral Konteyner Kent’te müdürlük yapan  Öğretmen Faruk Şahin, Yaşadığı konteyner kent’te ölü bulundu.

İslahiye bir okulda müdür yardımcısı olarak görev yaparken 6 şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi sonrasında İlçemizdeki Depremzede vatandaşların barınmaları için kurulan Murat Süral Yaşam alanında müdürlük yapan  öğretmen Faruk Şahin, yalnız yaşadığı ve yaşam alanı sorumlusu olduğu konteyner kentteki konteynerinde ölü bulundu.

Olay, önceki gün İslahiye ilçesi Beyler Mahallesi’nde bulunan Murat Sural Konteyner Kenti’nde meydana geldi. İddiaya göre, ilçedeki Fatih Sultan Mehmet Lisesi’nde müdür yardımcısı olarak görev yapan Faruk Şahin (49), Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından evinin yıkılması üzerine eşi ve 3 çocuğunu Gaziantep’e yerleştirdi. Şahin, daha sonrasında ise yaşam alanı sorumlusu olarak görev aldığı ilçedeki konteyner kentte yalnız yaşamaya başladı.

Önceki gün yakınlarının Faruk Şahin’den haber alamaması üzerine 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunuldu. İhbar üzerine Şahin’in yaşadığı konteynere gelen ekipler, Şahin’i  yerde hareketsiz şekilde buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde Faruk Şahin’in hayatını kaybettiği belirlendi. Şahin’in cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için olay yerindeki inceleme ve Adli Tıp Kurumundaki işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi. Şahin’in konteyner’inde Epilepsi tedavisinde kullanılan ilaçlar bulundu. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL