Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

KIBRIS GAZİSİ YARBAY GÜNEŞLİ TOPRAGA VERİLDİ

İslahiye’li Kıbrıs Gazisi Yarbay Ekrem Güneşli Memleketi İslahiye’de düzenlenen askeri törenin ardından İslahiye asri mezarlığında toprağa verildi. Aslen İslahiye’li olan ve Emekli olduktan sonra Adana’da yaşamaya başlayan Kıbrıs Gazisi Yarbay..

KIBRIS GAZİSİ YARBAY GÜNEŞLİ TOPRAGA VERİLDİ

İslahiye’li Kıbrıs Gazisi Yarbay Ekrem Güneşli Memleketi İslahiye’de düzenlenen askeri törenin ardından İslahiye asri mezarlığında toprağa verildi.

Aslen İslahiye’li olan ve Emekli olduktan sonra Adana’da yaşamaya başlayan Kıbrıs Gazisi Yarbay Ekrem Güneşli 83 yaşında hayatını kaybetti. Adana’da hayatını kaybeden İslahiye’li Hemşehrimiz Yarbay Ekrem Güneşli İslahiye’de düzenlenen askeri tören ve Sıdıka Tayyar Hatun camiinde kılınan cenzae namazının ardından İslahiye asri mezarlığında uğurlandı.

Adana’da yaşayan 1974 Kıbrıs Barış Harekatı gazilerinden Ekrem Güneşli, solunum yetmezliği rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi. Cenazesi memleketi  İslahiye ilçesine getirilen Güneşli için Sıdıka Tayyar Hatun Camisi’nde askeri tören düzenlendi.

Törene İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye 2’nci Zırhlı Alay Komutanı Albay Cem Ersoy, Emniyet Müdür Vekili Komiser Hasan Boncuk, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fatih Kökce, askeri erkan, gazinin yakınları ve vatandaşlar katıldı. Güneşli, öğle kılınan cenaze namazı sonrası dualarla İslahiye Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL