Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

KESKİN GENEL BAŞKAN AKŞENER’LE GÖRÜŞTÜ

İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin bir dizi temaslarda Bulunmak üzere gittiği Ankara’da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü. İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı Av. İbrahim..

KESKİN GENEL BAŞKAN AKŞENER’LE GÖRÜŞTÜ

İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin bir dizi temaslarda Bulunmak üzere gittiği Ankara’da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü.

İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin bir dizi temaslarda Bulunmak üzere gittiği Ankara’da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Partinin Genel Merkez yöneticileri ile görüştü.

Bir dizi temas ve Ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya giden İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin, Burada İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Parti Genel Merkez Yöneticileri ve Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ile görüştü.

Ankara ziyareti ile ilgili değerlendirme yapan , İyi Parti İslahiye İlçe Başkanı İbrahim Keskin,

“Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER ile görüşüp tavsiyeler aldım. Ben de 2018 yılındaki genel seçimlerde partimin bana vekil adaylığı şansı vermesi dolayısı ile teşekkür etme fırsatı buldum. Sohbet neticesinde Türkiye nin İyi Parti iktidarına hazır olduğunu İyi Partinin de iktidar olacağı müjdesini aldık. El ele verip bu kutlu mücadeleye el vermek herkesin boynun borcudur diye düşünüyorum.

Ankara ziyaretim sırasında bizi ağırlayan Gaziantep Milletvekilimiz sayın Prf. Dr. İmam Hüseyin FİLİZ hocamıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Çok Kıymetli İyi Parti Milletvekillerimiz sayın Hayrettin NUHOĞLU sayın Fahrettin YOKUŞ sayın Ayhan EREL ve sayın İbrahim Halil ORAL ile sohbet etme bilgilerinden istifade etme ve nasihatlerinden faydalanma imkanı buldum. Bu ziyaret neticesinde İyi Partimizin iktitar yolunda emin adımlarla ilerlediğine şahit oldum. Yapılacaksa bir gayret şimdi yapılmalı yarın çok geç olabilir. Ziyaretimde bana eşlik eden sayın Mehmet Çopuroğluna ayrıca çok teşekkür ederim.” Dedi.

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL