Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika Yaşam

KAYA İNŞAAT İDDİALI GELİYOR

Yıllardır İslahiye’de inşaat sektöründe farklı alanlarda hizmet veren Niyazi Kaya yeni kurduğu Kaya inşaat firması ile piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Yaklaşık 25 yıldır İslahiye’de yapı sektöründe müteahhitlik yapan Firmalara..

KAYA İNŞAAT İDDİALI GELİYOR

Yıllardır İslahiye’de inşaat sektöründe farklı alanlarda hizmet veren Niyazi Kaya yeni kurduğu Kaya inşaat firması ile piyasaya iddialı bir giriş yaptı.

Yaklaşık 25 yıldır İslahiye’de yapı sektöründe müteahhitlik yapan Firmalara hizmet veren, Temelden anahtar teslimi yapılan inşaatlarda, boya, badana, cephe kaplama,sıva, fayans, Alçı, Kartonpiyer gibi ince işler başta olmak üzere birçok alanda hizmet veren Niyazi Kaya ve kardeşleri kendi inşaat firmaları olan Kaya inşaatı kurarak piyasaya iddialıbir giriş yaptılar.

Kaya İnşaat sahibi Niyazi Kaya, Kendilerinin aile olarak yıllardır inşaat sektörünün içerisinde yer aldıklarını ve halktan gelen, kendi firmanızla inşaatlarımızı siz yapın önerileri sonrasında kendi inşaat müteahhitlik firmaları olan Kayan İnşaat’ı kurduklarını ve bu doğrultuda inşaat yap sat sektörüne girdiklerini söyledi.

Önemli olanın İnsanların güvenlerini kazanmak ve bu güvene layık olmak olduğuna dikkat çeken Niyazi Kaya biz Yıllardır kardeşlerim, eniştelerim ve 1. Derece yakınlarımız ile inşaat sektörünün içindeyiz. Yılların oluşturduğu bilgi ve emek birikimlerimizi kendi firmamız bünyesinde birleştirerek İslahiye’nin yeni yapı müteahhitlik firması olan Kaya inşaatı kurarak bundan sonra yolumuza yap sat ile devam edeceğiz.

Bu alandailk işimiz olarak Fevziçakmak mahallesindeki modern 2artı bir ve 3artı bir lüks daire ve işyerleri ile işimize bismillah diyoruz. Dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL