Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

KAVGA İHBARINDA KARANFİLLERLE KARŞILADILAR

Türk Polis teşkılatının kuruluşunun 177 yıldönümünde Kavga ihbarında bulunulan işyerine gelen polisler karanfillerle karşılandılar. İslahiye’de Türk polis teşkılatının Kuruluşunun 177. Yıldönümünde, 155 Polis imdat’ı  arayarak bir işyerinde kavga ihbarında bulunuldu…

KAVGA İHBARINDA KARANFİLLERLE KARŞILADILAR

Türk Polis teşkılatının kuruluşunun 177 yıldönümünde Kavga ihbarında bulunulan işyerine gelen polisler karanfillerle karşılandılar.

İslahiye’de Türk polis teşkılatının Kuruluşunun 177. Yıldönümünde, 155 Polis imdat’ı  arayarak bir işyerinde kavga ihbarında bulunuldu. İhbar edilen adrese gelen polisler işyeri çalışanları tarafından karanfillerle karşılandılar.

İslahiye Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi’nde (MSM) kavga olduğu yönünde ihbar alan polis ekipleri, bölgeye sevk edildi. Belediye’ye ait Çamlıca Mahallesindeki Mutfak Sanatları merkezine gelen polisler, MSM girişimde çalışan personeller tarafından karanfille karşılandılar. Daha sonra MSM çalışanları tarafından Acının ve tatlının diyarı İslahiye’mizde yetişen doğal yöresel ürünlerden acı İslahiye biberi, tatlı kuru üzüm ve koruk ekşisinden oluşan hediyeler takdim edildi.

İslahiye Emniyet Müdürü Vekili Hasan Boncuk da kendileri için hazırladıkları sürpriz için MSM çalışanlarına teşekkür etti. Boncuk, her zaman vatandaşların yanında olduklarını ve onların huzur ve güvenini sağlamanın görevleri olduğunu kaydetti.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL