Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

KARAHAN ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

CHP Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Selim Karahan 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler öncesinde çalışmalarına hız verdi. CHP Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Selim Karahan, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan..

KARAHAN ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

CHP Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Selim Karahan 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler öncesinde çalışmalarına hız verdi.

CHP Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Selim Karahan, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan genel seçimler öncesinde çalışmalarına hız vererek, islahiye’de ziyaret edilmedik mahalle bırakmayacağını söyledi. İslahiye Merkez ve Kırsal mahallelere yönelik seçim gezilerine hız kesmeden devam eden CHP Gaziantep Milletvekili adayı Avukat Selim Karahan, Millet ittifakının iktidarına sayılı günler kaldığını, Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi ile birlikte ülkede yıllardır biriken sorunların çözümleneceğini, Halkın rahat bir nefes alacağını söyledi.

Mahalle gezilerinin yanısıra halk pazarını da ziyaret eden CHP Gaziantep Milletvekili adayı Karahan, pazarda fiyat pahalılığından dert yanan vatandaşlara CHP’ye oy vermeleri durumunda fiyatların düşeceğini söyledi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL