Örnek Resim

KALICI ESERLER BIRAKMAYA GELİYORUZ

İslahiye Sanayi Sitesi Yapı kooperatifi başkan adayı Erhan Polat, İslahiye Sanayi sitesinde kalıcı eserler bırakmak için göreve talip olduklarını söyledi. İslahiye Sanayi Sitesi Yapı kooperatifinde başkanlık seçim startının verilmesi ile..

KALICI ESERLER BIRAKMAYA GELİYORUZ

İslahiye Sanayi Sitesi Yapı kooperatifi başkan adayı Erhan Polat, İslahiye Sanayi sitesinde kalıcı eserler bırakmak için göreve talip olduklarını söyledi.

İslahiye Sanayi Sitesi Yapı kooperatifinde başkanlık seçim startının verilmesi ile birlikte göreve talip olduğunu açıklayan Polat oto Tamir ve Bakım servisi sahibi Erhan Polat, Sanayi sitesi yapı kooperatifinde başkanlık görevine talip olduğunu söyledi.

İslahiye Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı’nın genel kurulu Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Yüzlerce esnafın yer aldığı ve İslahiye  ekonomisinin can damarından biri olan sanayi sitesinin kooperatif başkanlığına adaylığını açıklayan ilk isim 30 yıldır İslahiye’de Oto Tamir işin yapan  Polat Oto Tamir sahibi Erhan Polat

Esnaflara dönük projelerini anlatan Erhan Polat, “Sanayi sitesi esnafımız için birçok proje hazırladık. Uzun yıllardır esnaflık yapmanın tecrübesinin yanı sıra dinamik bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz. İlk proje olarak sanayi lokantası açacağız. Esnaflarımız için kâr elde etmeden sanayi sitesindeki esnaflarımızın hizmetine sunacağız. Tıpkı meclis lokantası gibi çalışacak. Esnaflarımız, dağıtılacak üye kartları ile buradan yemek yiyebilecek.

İslahiye Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Adayı Erhan Polat, İslahiye Sanayi sitesinde Kalıcı Eserler Yapmak için göreve talip olduğunu ifade ederek, Kendilerinin göreve geldiğinde Sanayi sitesi bünyesinde ciddi değişiklikler gerçekleşeceğini, sitenin genişletileceğini, başta çevre düzenlemesi olmak üzere site içerisinde düzenlemelerin yapılacağını, Altyapı ve üst yapı ile ilgili çalışmaların gerçekleşeceğini söyledi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL