Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Yaşam

JEOLOJİ PROFÖSÜRÜ ERSOY’DAN ZİYARET

Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Şükrü Ersoy ve eşi İslahiye’yi ziyaret ederek Belediye Başkanı Kemal Vural İle görüştüler. Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji..

JEOLOJİ PROFÖSÜRÜ ERSOY’DAN ZİYARET

Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Şükrü Ersoy ve eşi İslahiye’yi ziyaret ederek Belediye Başkanı Kemal Vural İle görüştüler.

Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Şükrü Ersoy ve eşi İslahiye’yi ziyaret ederek Belediye Başkanı Kemal Vural İle görüştüler. Başkan Kemal Vural islahiye ile ilgili bilgiler verdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Şükrü Ersoy ve eşi birlikte İslahiye ziyaretiile ilgili yaptığı açıklamada; Hatay sonrası yolumuz depremin etkilediği ve fayın içinden geçtiği bir başka ilçemiz İslahiye (Gaziantep) tarafına düştü. Belediye başkanı sayın Kemal Vural ile sohbet ettik. Deprem öncesi bile Fay ve deprem konusunda hassasiyeti olan yerleşimi ona göre düzenlemeye çalışan bir başkanı görmek beni çok memnun etti. Başkan İslahiye için çok güzel projeler yapmış ve yenilerini düşünüyor. Birkaç yıl sonra Islahiye daha güzelleşecek. Başkanın kendi olanaklarıyla yapmayı planladığı ve ucuz maliyetli imal edeceği tek katlı 50-100 m2 konutlar bir alternatif olabilir. Bu konuda Çevre şehircilik bakanlığının bu projeleri incelemelerini talep ediyorum dedi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ise ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; Bölgemizde yaşanan 6 şubat depremini önceden tahmin ederek konferanslarında dile getiren. 3 Şubattaki Belediye Meclis toplantısında Benim makalesini gündeme getirdiğim Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji Profesörü Prof.Dr. Şükrü Ersoy ve eşini ilçemizde ağırlamakta onur duyarken bizlere karşılıklı bilgi alışverişinde bulunma fırsatını verdiği için teşekkür ederiz. Dedi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi Dekanı Jeoloji Profesörü Prof.Dr. Şükrü Ersoy ve eşine İslahiye Belediyesine ait olan Gözbaşı Mutfak sanatları Merkezini gezdirerek burada belediye öncülüğünde İslahiye’li kadınlar tarafından yapılan yöresel ürünler hakkında da bilgi verdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL