Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Yaşam

JANDARMA TRAKTÖR SÜRÜCÜLERİNE GÜVENLİ TARIM EĞİTİMİ VERDİ

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması ve İslahiye İlçe jandarma ekipleri tarafından, İslahiye’de 60 traktör sürücüsüne güvenli tarım eğitimi verildi. Gaziantep İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması ve İslahiye..

JANDARMA TRAKTÖR SÜRÜCÜLERİNE GÜVENLİ TARIM EĞİTİMİ VERDİ

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması ve İslahiye İlçe jandarma ekipleri tarafından, İslahiye’de 60 traktör sürücüsüne güvenli tarım eğitimi verildi.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Jandarması ve İslahiye İlçe jandarma ekipleri tarafından, İslahiye’de 60 traktör sürücüsüne güvenli tarım eğitimi verildi.  Eğitimde, Robs demirinin kullanımının önemi ve traktörlerde kullanılacak aydınlatmalar ile genel trafik güvenliği konuları ele alındı. Ayrıca, traktör sürücülerine 60 adet reflektör dağıtılarak reflektif yelek kullanımı hakkında bilgilendirme yapıldı.

Dağıtılan reflektif yelek kullanımında farkındalığın sağlanması amacıyla bilgilendirme eğitimleri verildi.

Jandarma tarafından Traktör sürücülerine yönelik verilen eğitimlere İslahiye Kaymakamı Mehmet Soylu, İlçe Jandarma komutanı  Yüzbaşı Vahdet Erdoğan, jandarma personelleri ve vatandaşlar katıldılar.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL