Örnek Resim
Uncategorized

İZMET ÖZCAN VE EKİBİ FARK ATTI

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOP)’ta yapılan Seçimlerde İsmet Özcan ve Ekibi Rakibi Küsbeoğlu’na tarihi fark atarak seçimi kazandılar. 71 Odanın Kayıtlı olduğu Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği GESOB..

İZMET ÖZCAN VE EKİBİ FARK ATTI

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOP)’ta yapılan Seçimlerde İsmet Özcan ve Ekibi Rakibi Küsbeoğlu’na tarihi fark atarak seçimi kazandılar.

71 Odanın Kayıtlı olduğu Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği GESOB ‘ta  528 üye yeni başkanı seçmek için sandık başına gitti. Yapılan Seçimlerde İslahiye’den İnşaatçılar Odası Başkanı Hasan Aydın ve Nurdağından Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Mehmet Şentürk’ün desteklediği İsmet Özcan Başkanlığı kazandı.

Divan Başkanlığını Mersin Odalar birliği başkanı Talat Dinçer gerçekleştirdiği seçimlerde Mevcut Başkan Ömer Küsbeoğlu ve Servis İşletmecileri Odası Başkanı İsmet Özcan başkanlık için yarıştı.

517 Üyenin Oy Kullandığı seçimler sonrasında 41 yıldır Oda Başkanlığı ve 20 yıla yakın süredir GESOB Başkanlığı yapan Ömer Küsbeoğlu ve ekibi seçimi kaybederek bir dönemin sonuna geldiler.

Yapılan Seçimlerde 517 oy kullanıldı. Genç Başkan adayı İsmet Özcan 280 oy alırken, Eski Başkan Küsbeoğlu ise yalnızca 237 oy alabildi.

Yapılan seçimler sonrasında Halkın büyük bir coşku ve desteği ile seçimi kazanan İsmet Özcan Deleğelere teşekkür ederken yönetim ise şöyle oluştu.

Mesut Alkava, Tuncay tabur, Tuncay Balcı, Hasan Karaoğlan,Mehmet Karakuş,Emin Özlü,Hüseyin Yaz, Hasan Akdeniz Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine

Mehmet Şentürk, Mehmet Deniz, Vakkas Katırlı, Sabri Yıldırım, Osman Şimşek,Mehmet Hayri Sökücü, Murat Kama, Atilla Polat, Hakan Ateş Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine,

Mehmet Emin İnce, Abdullah Yılmaz,Ahmet Karakuş,Mevlüt Kamil Ustaoğlu, Hasan Aydın Denetim kurulu asil üyeleriklerine, Mesut Altınbaş, Hakan Pakhuylu,Feridun Şenel, Hasan Polat, İbrahim Halil Özeren Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine,

Ali Kömürcü, Erdal Demir, Cafer Nahırcı, Cuma ÇelikEyyüp Kesicikan Disiplin Kurulu asil üyeliklerine, İsmail Kaya, Süleyman Fenci,Mustafa Bulut , Salih Solak, Mustafa Ataş Disiplin Kurulu Yedek üyeliklerine seçildiler.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL