Örnek Resim
Genel Güncel Magazin Siyaset SonDakika

İYİ’LER İFTAR’DA BULUŞTU

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım tarafından verilen iftar yemeğine yoğun bir katılım oldu. İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım tarafından Gaziantep’te Özel bir mekanda verilen İftar yemeğine..

İYİ’LER İFTAR’DA BULUŞTU

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım tarafından verilen iftar yemeğine yoğun bir katılım oldu.

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım tarafından Gaziantep’te Özel bir mekanda verilen İftar yemeğine İyi Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, Gaziantep 21. Dönem Milletvekili Mehmet Ay, İslahiye İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nurdağı İlçe Başkanı Bünyamin Tek ve Yönetim kurulu Üyeleri, Şahinbey İlçe Başkanı İsmet Şerbetçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şehitkamil, Nizip, Araban, Yavuzeli, Oğuzeli, Karkamış ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile eski ve yeni İl başkanları, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım; Geleceğin Başbakanı, Korkusuz Liderimiz Sayın Meral AKŞENER”in cesur yol arkadaşları olarak, Milletvekilimiz, İlçe Başkanlarımız, Eski ve Yeni İl-İlçe Yöneticilerimiz, Gençlik Teşkilatlarımız ve Yürekli Partililerimiz ile iftar programımızda bir araya geldik.

İftar programımızın hazırlanmasında emeği geçen ve programımıza katılan bütün gönüldaşlarımıza yürekten teşekkür ederim. Birliğimize ve beraberliğimize katkıda bulunan herkesten Cenab-ı Allah razı olsun. Herşey İYİ olacak inşallah.dedi.

İyi Parti Gazintep İl Başkanı Celal Yıldırım tarafından verilen İftar yemeğinde Eskive yeni yöneticilerin hep birlikte olması gözlerden kaçmadı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL