Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

İYİ PARTİ İL BAŞKANI YILDIRIM’A ZİYARET

İyi Parti Gaziantep İl Başkanlığı görevine atanan  Celal Yıldırım’ı İslahiye’nin Sesi ve Nurdağı Gazeteleri olarak ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından İyi parti..

İYİ PARTİ İL BAŞKANI YILDIRIM’A ZİYARET

İyi Parti Gaziantep İl Başkanlığı görevine atanan  Celal Yıldırım’ı İslahiye’nin Sesi ve Nurdağı Gazeteleri olarak ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından İyi parti Gaziantep İl başkanlığına atanan  Celal Yıldırım’ı İslahiye’nin Sesi ve Nurdağı Gazeteleri olarak ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunduk.

Ziyarette İyi Parti İl Başkanı  Celal Yıldırım ve Yönetim kurulu üyeleri ile Ülke, Gaziantep, İslahiye ve Nurdağı Bölgelerine yönelik olarak durum değerlendirmesi yaptık.

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, Partilerine karşı Halkın büyük bir teveccühü bulunduğunu ve İyi Partinin İktidar yolunda emin adımlarla yoluna devam ettiğini söyledi.

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Celal Yıldırım, İslahiye’nin Sesi  Gazetesi ve Nurdağı Gazetesi Genel  Müdürü Abdullah Bilgiç ve Nurdağı Gazetesi Yazı işleri Müdürü Halil İbrahim Kurt’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL