Örnek Resim

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN 101. YILI KUTLANDI

İslahiye’de Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının Kabulünün 101. Yılı düzenlenen etkinliklerle kutlandı. İslahiye’de Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının Kabulünün 101. Yılı düzenlenen etkinliklerle kutlandı. İslahiye Belediyesi..

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN 101. YILI KUTLANDI

İslahiye’de Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının Kabulünün 101. Yılı düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

İslahiye’de Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının Kabulünün 101. Yılı düzenlenen etkinliklerle kutlandı. İslahiye Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan anma etkinliklerinde İslahiye Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından çeşitli etkinlikler yapıldı.

İslahiye Anadolu Lisesi tarafından düzenlen program İslahiye belediyesi konferans salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasının ardından  öğrenciler tarafından şiirlerin okunmasıyla devam etti. Oratoryo ve tiyatro gösterisi yapıldı.

Gösteri sonrasında İslahiye Anadolu Lisesi öğrencisi tarafından Günün anlam ve önemine binaen İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu’na  Türk Bayrağı verildi.
İslahiye Belediye Başkan Vekili Fethiye Erdoğan tarafından  Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının Kabulünün 101. Yılı dolayısıyla program hazırlayan İslahiye Anadolu Lisesi Müdürüne Çiçek takdim edildi.

Programa, İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye Belediye Başkan Vekili Fetih’e Erdoğan, Emniyet Müdürü M. Fatih Beyaz köse İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yzb Fatih Kökce,Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin,MHP İslahiye İlçe Başkan Yardımcısı Feyzullah Çıngı,daire amirleri,okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

DİĞER SİYASİLER KATILMADI

Mehmet Akif Ersoy’u Anma ve İstiklal Marşının Kabulünün 101. Yılı dolayısıyla düzenlenen Programa diğer siyasi parti başkan ve temsilcilerinin ise neden katılmadıkları merak ediliyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL