Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor

İSLAHİYESPOR’UN PLAY-OFF UMUDU SON MAÇA KALDI

Bal liğe yükselme yolunda emin adımlarla ilerleyen İslahiyespor lider Hy Yavuzelispor ile kendi sahasında yaptığı maçta 1-1 berabere kalarak play-off umutlarını son haftaya bıraktı. İslahiyespor’un İslahiye Atatürk stadyumunda kendi saha..

İSLAHİYESPOR’UN PLAY-OFF UMUDU SON MAÇA KALDI

Bal liğe yükselme yolunda emin adımlarla ilerleyen İslahiyespor lider Hy Yavuzelispor ile kendi sahasında yaptığı maçta 1-1 berabere kalarak play-off umutlarını son haftaya bıraktı.

İslahiyespor’un İslahiye Atatürk stadyumunda kendi saha ve seyircisi önünde 13 Mart 2022 tarihinde çıktığı Hy Yavuzelispor ile oynayacağı maç aşırı kar yağışı dolayısıyla ertelenmişti. Ertelenen İslahiyespor- Hy Yavuzelispor maçı maçı 20 Mart 2022 Pazar günü oynandı.

İslahiye Atatürk stadyumu maça saatler kala vatandaşlar tarafından doldurulurken, İslahiye tarihinde belkide en yoğun seyirci desteği ile maça çıktı. Başta Belediye Başkanı Kemal Vural, CHP Başkan Adayı Mustafa Köse, CHP eski ilçe başkanı Mustafa Alıcı, İyi parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Keskin olmak üzere siyasiler, vatandaşlar bürokratlar maça oldukça yoğun bir ilgi gösterdiler ve belki de ilk kez yan yana maç seyrettiler.

İlk yarı Maça hızlı başlayan İslahiyespor girdiği bir çok pozisyonu gol olarak değerlendiremedi. Sonrasında kalesinde Yavuzelispor’un golü ile şoke olan İslahiyespor attığı golle beraberliği yakalayarak 1 puana razı oldu.

İslahiyespor elde ettiği bu sonuçla Bal liğe çıkma ve play- off’a kalka yolundaki iddiasını son hafta deplasmanda oynayacağı maça bıraktı.

Bugüne kadar oldukça başarılı sonuçlar elde eden İslahiyspor’u futbolcuların son hafta elde edecekleri sonuç ne olursa olsun, bugüne kadar elde ettikleri başarılı sonuçlardan dolayı kutluyor ve taraftarlarımızı deplasmanda takımına destek olmaya davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL